Corsa D ufak ufak başladık...

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar, 2011 model Corsa D 1.4 AT Enjoy aracımda ufaktan değişikler yapmaya başladım.

1. Llumar cam filmi
2. Ön ızgara mat kaplama
3. Far içi karartma
4. Difüzör mat kaplama
5. Krom egzoz ucu
6. Stop karartma
7. Dikiz aynaları parlak siyah kaplama
8. Turuncu gündüz farı

ayrıca evo lip ve spoiler siparişi verildi, haftaya araca montajı yapılacaktır. yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum:)

Ekli dosyalar

• corsa-1.JPG
    corsa-1.JPG
    70 KB · Görüntüleme: 304
  • corsa-2.JPG
    corsa-2.JPG
    62 KB · Görüntüleme: 265

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35lik yay..jantları pianoblack ve tavanıda siyah kapladıkmı 10 numara :) bu arada işlemler cok hoş olmuş abi :)

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35lik yay..jantları pianoblack ve tavanıda siyah kapladıkmı 10 numara :) bu arada işlemler cok hoş olmuş abi :)

sağol kardeşim:) 3.5 yay, opc sinyal çerçevesi ve app plaka sıradaki işlemler. tavan kaplamaktan son anda vazgeçtim. şimdilik jantlara dokunmayı düşünmüyorum ama ileride belki:) tavsiyelerin için teşekkür ederim:)

ayrıca senin arabayı her görüşümde benim araç geliyo aklıma. maşallah on numara araç yaptın. aman nazar değmesin...

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende jant tavan ve panjurunda piano black kaplanmasina katiliyorum bijon kapaklarinida arac rengine boyarsaniz super durur kirmizida kaliper son nokta olur diye dusunuyorum masallah araciniza

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş ama sahibinden.com'da ben böyle bi araba ilanı görünce oynanmış sağıyla soluyla uğraşılmış diyip soğuyorum :D

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş ama sahibinden.com'da ben böyle bi araba ilanı görünce oynanmış sağıyla soluyla uğraşılmış diyip soğuyorum :D

oynanmış olması hakkında doğrusunuz ama geri dönüşü olmayan şeyler yaptırmıyorum:)) önceki aracımı da satarken orjinal haline getirip satmıştım:)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni herhalde araba,yerinizde olsam bir takım güzel plaka bastırırdim...hatta farları açmışken sinyal taraflarıni turuncu boyayabilirdin....
Yay ve jant fena olmaz....oem jant ta kullanabilirsin..

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far karartmaları güzel ama ön panjur keşke metal kalsaydı sis farları yanındakı serıtle daha hos gorunebılırdı.

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni herhalde araba,yerinizde olsam bir takım güzel plaka bastırırdim...hatta farları açmışken sinyal taraflarıni turuncu boyayabilirdin....
Yay ve jant fena olmaz....oem jant ta kullanabilirsin..

araç üç yasında sıfır almıştık ama bende değildi, benim astra h ı satınca bu da bana kaldı:) sinyalleri turuncuya boyamak hiç gelmedi aklıma, olsa güzel olurdu aslında. şimdilik janta dokunmayı düşünmüyorum, ilerde belki boyatırım. öncelik yay ve app de:)

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum evo lip'in resimleeini bekliyoruz..