astra sport CD 500 navigasyon

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sport CD 500 navigasyon

Ben de sormuştum neden cd 500 lerde video vs yok diye
Sn drwaverunnerın dediği gibi güvenlik amaçlı takmıyorlar yurtdışında
sürücünün dikkatini dağıtabilir diye

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben necvoxla dvd video vs. izleyebilirim ama izlemiyorum gerçekten dikkati dağıtıyor

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

1200+ orijinal DVD'lik arşive sahip ve tam bir sinema kurdu olan bana araçta DVD izlemek pek mantıklı (ve de gerekli) gelmiyor. Tabi ki zevkler tartışılmaz. Arkadaşın Sorento'sundan biliyorum, eğer ön koltuk başlarının arkasında ekran varsa, çocukların arkada çizgi film vs izlemesi gerçekten süper bir olay.

Ben genel olarak CD500'den memnunum. Orijinal olması ve aracın orasının burasının sökülmeden, delinmeden üzerinde gelmesi benim için önemliydi. Evet navigasyonun eksikleri var ama sürekli test ediyorum, şu ana kadar Ankara içinde önemli bir sorun yaşamadım. Sanıyorum küçük şehirlerde sıkıntı var. En çok kullandığım özellikler USB ve bluetooth. Her ikisinden de oldukça memnunum. Keşke olsaydı dediğim tek şey, yol bilgisayarı verilerinin tek ekranda verilmesi. CD500 daha gelişmiş olabilirdi ama kesinlikle kötü bir sistem değil.

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizdede cd500 nav var.araç sport model olduğundan bluetooth yok sonradan eklenebiliyorumu bu özellik

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

hokamola link' Alıntı:
Ben genel olarak CD500'den memnunum. Orijinal olması ve aracın orasının burasının sökülmeden, delinmeden üzerinde gelmesi benim için önemliydi. Evet navigasyonun eksikleri var ama sürekli test ediyorum, şu ana kadar Ankara içinde önemli bir sorun yaşamadım. Sanıyorum küçük şehirlerde sıkıntı var. En çok kullandığım özellikler USB ve bluetooth. Her ikisinden de oldukça memnunum. Keşke olsaydı dediğim tek şey, yol bilgisayarı verilerinin tek ekranda verilmesi. CD500 daha gelişmiş olabilirdi ama kesinlikle kötü bir sistem değil.

Kesinlikle katılıyorum yorumunuza. CD500'ün bana vereceklerini bilerek aldığım için beklentilerimi karşıladı. O yüzden alacak veya isteyen arkadaşların "keşke şu da olsaydı, bu neden yok" dememeleri için sistemin verdiklerini bilip, ölçüp tartıp karar vermeleri daha doğru olacaktır.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

lidokain link' Alıntı:
bizdede cd500 nav var.araç sport model olduğundan bluetooth yok sonradan eklenebiliyorumu bu özellik

Şu anda ilave aparatla ekleniyor. İleride ne olur bilemem.

Bu linkte ilgili konuyu açmıştım:

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=186.0

dogukank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar merhaba ben bir türlü şu olayı anlamadım mesela ben beylikdüzünden ortaköye gidicem bunu navigasyonda nasıl harita üzerinde araca tanıtıcam yani mesela ekrana ortaköy mü yazıcam öylemi bulucak ben anlamadım ben sadece haritada b yer sectım yakınımda bir yere sadece öyle denedım ama beylıkduzunden ortakoyu nasıl işaretliycem bir arkadaş bana yardımcı olursa çok memnun olurum şimdiden teşşekkür edrim bu arada cd500 kullanıorum

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

dogukank link' Alıntı:
arkadaşlar merhaba ben bir türlü şu olayı anlamadım mesela ben beylikdüzünden ortaköye gidicem bunu navigasyonda nasıl harita üzerinde araca tanıtıcam yani mesela ekrana ortaköy mü yazıcam öylemi bulucak ben anlamadım ben sadece haritada b yer sectım yakınımda bir yere sadece öyle denedım ama beylıkduzunden ortakoyu nasıl işaretliycem bir arkadaş bana yardımcı olursa çok memnun olurum şimdiden teşşekkür edrim bu arada cd500 kullanıorum

açık adres yazma kısmı var hocam oraya gidiceğin yerin cadde-mahalle adını falan biliyorsan yazarak navigasyonu başlat yapacaksın.

ben kadıköyde oturuyorum denemek amaçlı adresimi sokağımı apartman no sunu yazdım direk götürdü istanbulda açık adresle navigasyon çok rahat. ama şu an kocaelideyim evimizin olduğu yerde bırak sokak aıdını mahalle komple yok ama zaten buralarda naviyede ihtiyaç yok o yüzden takmıyorum. ama dediğim gibi istanbulda açık adres bilmen yeterli nekadar çok adrs hakkında bilgi varsa okadar kolaylaşır yoksa mesela feneryolu caddesi yazarsın seni o caddeye götürür adres hakkında sokak adı nosu gibi detaylı bilgin varsa onlarında yazılacağı yerler var oralara verileri girerek çok daha rahat navigasyon yapabilirsin

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500 de cadde girme yok diye hatırlıyorum forumda öyle konuşulmuştu sanki

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında cd500'ün  kullanımı biraz karışık..şöyle ki; cadde ismi girme yeri var ama en önemli şey (bence tabii) ilçe adı yok,hiç lazım olmayacak "kavşak" ismi girme yeri de var.Ne işe yarayacaksa?  ayrıca şehir yazan yere (normalde istanbul vb.yazmamız gereken yere) direk cadde adı filan da girebiliyoruz, tuhaf ve karışık gibi..Ben halen çözemedim, bir bilen varsa aramızda bana da anlatsın lütfen 005hihih