Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Slhttn53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhabalar astar j aracımda cyclone multimedia var. fakat saat derce ve radyo frekansı filan hep sabit. bir ustaya gösterdim güncellenmesi lazım dedi. benim önceki erken ince bilgi ekranıymış yazılımı farklı oluyormuş bulamadık o yüzden. Ekran fotosunuz koyuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Bayraktar_053@hotmail.com

Ekli dosyalar

• 75F4ECDA-491F-4814-811B-104C6671B1BD.jpeg
    75F4ECDA-491F-4814-811B-104C6671B1BD.jpeg
    8.5 KB · Görüntüleme: 6
  • 53EAF88E-EE9F-460D-A923-806D9EC93A49.jpeg
    53EAF88E-EE9F-460D-A923-806D9EC93A49.jpeg
    40.2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arayüzleri var mi arkadaşlar BU orjinal arayüzler çok sıkıcı.. Varsa paylaşırsanız severim gerçekten

Slhttn53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arayüzleri var mi arkadaşlar BU orjinal arayüzler çok sıkıcı.. Varsa paylaşırsanız severim gerçekten
Hocam carwebguru launcher adlı bir programdan bahsediyolar orda varmış dene istersen

hunter1907

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yeni aldığım araçta bu sistem var bluetooth ile şarkı çalabiliyorum ama kopma vs. oluyor ekranda çalan şarkı görünmüyor. Ben USB ile bağladığımda aynı 2. mesajdaki arkadaşınki gibi şarkı çalmak ve kontrol etmek istiyorum fakat benim iPhone'u görmüyor multimedya. Sadece şarj oluyor, öndeki ve torpidodaki girişlere taktım değişen bir şey yok. iPod player açtım yine görmüyor...

IMG_2307a863bd2860c6160e.jpg

Acaba versiyon güncellesem çözülür mü?

hunter1907

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=jp_4h6boXQw
videoda olduğu gibi vites önüne android telefonumu usb ile bağlayarak şarkı dinlemek istedim taktığımda telefonumun adını gördü ancak garip garip ses dosyaları gördü 1 veya 2 sn. süren sanırım bunlar navigasyon ses dosyaları.Ve herhangi bir ses çalmadı.Normal usb flash bellek takıncada oradan ses gelmiyor.

vites-onu-usb-takinca.jpg

cyclone sistemimin sürümü vb. şeyler bu fotoda

sistem-surumu.jpg

ayrıca torpidodan çıkışı verilen usblere flash bellek takınca veya bu vites önüne cep telefonumu taktığımda felaket bir biçimde dip ses gürültü geliyor cızır cızır.Cihazı bir abimle bir kez söküp takmıştık kablolarla hiç oynamamıştık yaklaşık 1 hafta sonra tekrar cızırtı başladı acaba bağlantılarda mı sıkıntı var bilemedim.Bu ürünün kullanım kılavuzu veya bağlantı şemaları mevcut mudur.Aracı ikinci el aldığım için ürünü hala çözmeye çalışıyorum.Teşekkür ederim şimdiden herkese

Merhaba, bende de benzer bir sorun var ve aynı sürümü kullanıyormuşuz, çözüm bulabildiniz mi?

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=jp_4h6boXQw
videoda olduğu gibi vites önüne android telefonumu usb ile bağlayarak şarkı dinlemek istedim taktığımda telefonumun adını gördü ancak garip garip ses dosyaları gördü 1 veya 2 sn. süren sanırım bunlar navigasyon ses dosyaları.Ve herhangi bir ses çalmadı.Normal usb flash bellek takıncada oradan ses gelmiyor.

vites-onu-usb-takinca.jpg

cyclone sistemimin sürümü vb. şeyler bu fotoda

sistem-surumu.jpg

ayrıca torpidodan çıkışı verilen usblere flash bellek takınca veya bu vites önüne cep telefonumu taktığımda felaket bir biçimde dip ses gürültü geliyor cızır cızır.Cihazı bir abimle bir kez söküp takmıştık kablolarla hiç oynamamıştık yaklaşık 1 hafta sonra tekrar cızırtı başladı acaba bağlantılarda mı sıkıntı var bilemedim.Bu ürünün kullanım kılavuzu veya bağlantı şemaları mevcut mudur.Aracı ikinci el aldığım için ürünü hala çözmeye çalışıyorum.Teşekkür ederim şimdiden herkese
Benim ekranım dondu... Yeni bir tema yükledim ondan mi bilemedim ama önceden de böyle dondu böyle arabayla çarşıya gidene kadar düzeliyordu.. Dün o kadar yol gittim düzelmedi. Reset attım kutup başlarını çıkardım yine donuk. Ne yapmak lazım lütfen yardımcı olur musunuz?

fatihozbay34

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar Bu cihazı nasıl güncelleyebileceğimizi bilen varmı