2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA ALMALIMIYIM ?

samet131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ,

2008 Auris yarı otomatik aracımı sattım ve şuan araç aramaktayım. max 60 bin bütçem var. Çok aradım,taradım aklıma yatan bir araç bulamadım ama duruş olarak hoşuma giden 2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA almayı düşünüyorum. Bu aracı kullananlar veya bilgisi olanlar tavsiye verebilir mi ? Yıllık max 8-9 bin yol yaparım. Bulduğum aracı size anlatmak gerekirse şu şekilde sıralayabilirim;

- Araç da parça parça 14-15 hasar kayıt var ( Kaput,tavan ,bagaj boyasız) dolu hasar onarımı vs.
- Sağ direk Dolu yüzünden boyanacak
- Henüz 49 bin de içi falan çok temiz
- Motor iyi yorulmamış
- Otomatik vites
- Multimedia sistem
- Fiyat olarak : 55.000

Sizce alınır mı ?

2011 1.4T SPORT J KASA ASTRA ALINIR MI ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz, 60 bin bütçeniz varsa benim önerim Cosmo donanım alın. Cosmo candır gerisi heyecandır. Hasar kaydı veya boya olarak biraz daha azlarını bulabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Ayrıca şu an gençler arasında astra ve leon yok satıyor. Astra alarak doğru bi karar vereceksiniz diye düşünüyorum.

samet131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler hoşbulduk ,araç paketleri de kafamı karıştırdı biraz. Sport ile cosmo arasındaki fark nedir ve yakıt olarak o kadar çok şey gördümkü internette kafam karıştı artık .Bu araç çok mu yakıyor gerçekten yoksa abartılıyor mu ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
2015 yılına kadar cosmo en full donanım olarak geçiyordu, sonrasında elite paketi çıkarttılar daha doğrusu cosmonun ismi elite oldu. AFL farlar mevcut ve yarı deri döşeme oluyor paket içeriğinde. Yakıt konusuna gelince teknik dökümanlarda ne yazıyorsa onu yakıyor sorun bizde yakıt pahalı :)

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce alınır mı sorunuza cevap olarak ; bence alınmaz, ben almazdım...Nedeni , fiyatı 55bin ve 15 bin hasar kaydı var, dolu hasarı var boyanacak diyorsunuz, o fiyata 2011 model almazdım.

samet131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet , 60 bin tl civarında cosmo paket bulabiliyorum o araçtan vazgeçtim hocam. Fakat şuan da aklımdaki soru golf 6 1.4tsi - dsg highline mı yoksa astra 1.4 otomatik cosmo mu ? Çok kararsızım.

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kararı çoktan vermişsiniz, opelforum.net tesiniz. . :cool:

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz doğru yerdesiniz astra ayrı bir sevdadır istediğiniz en iyi aracı bulursunuz inşallah Rabbim iyi insanlarlan karşılaştırsın

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende tabiki Astrayı öneririm..Ama içi ve bagaj hacmi yeterli diyorsanız golf6..