astra sport CD 500 navigasyon

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar belki daha önce konuşulmuştur diye taradım ama bulamadım .astra sport model almayı düşündüğüm aracta navigasyon var.bu navigasyon işine yabancıyım neye yarar acaba.yani yer,rota  ve konum haricinde fonksiyonu varmı.mesela geri görüş kamerası,dvd,vs vs

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sport CD 500 navigasyon

Geri dönüş kamerası ve DVD fonksiyonu yok maalesef.
Sadece navigasyon özelliği var. Bana göre kullanışlı ve güzel bir özellik.
DVD oynatma özelliği olan DVD 800 navi opsiyonu Türkiye'ye getirilmiyor.
Ama navigasyon özelliği olmayan CD400 sistemli aracı olan arkadaşlar cyclone diye bir sistem taktırıyorlar ve o sistemin dvd, tv, navigasyon, bluetooth, geri görüş kamerası gibi özellikleri de var.
Onlar daha detaylı bilgi verecektir.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar
cd 500 sahibi arkadaşlar daha iyi yanıt verecektir ama
cd 500 de navigasyon ve renkli mp3 ekranı mevcut.

dvd, geri görüş kamerası, klip oynatma yok

cyclone için tanıtım videosu çekmiştim burdan ulaşabilirsiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9.0

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada eklemek lazım CD500 sisteminde USB girişi de var ipod, mp3 çalar veya flaş bellek takıp içindeki müzikleri çalmak için.

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CD500 sistemi güzel bir sistem. Fakat henüz çok yetersiz. Örneğin, İnsignia'daki gibi bir DVD çalma özelliği yok, geri görüş kamerası yok, dokunmatik ekranı yok, haritası yetersiz. Buna karşılık benim en çok kullandığım USB girişi var.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insignialardaki dvd800 de ztn dvd oynatmıor sadece dvd calıstırıyor yanı dvd icıne muzik atıp dınlıoyrsunz fakat dvd den fılm oynatmıor malesef opelin 5 milyarlık bir kazığı

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
insignialardaki dvd800 de ztn dvd oynatmıor sadece dvd calıstırıyor yanı dvd icıne muzik atıp dınlıoyrsunz fakat dvd den fılm oynatmıor malesef opelin 5 milyarlık bir kazığı

Sn. Astraowner,

Neden kazık olsun ki. Opsiyonel sonuçta. İsteyen alır istemeyen almaz. DVD oynatan bir çok muadil ürün var, isteyen onlardan daha makul bir fiyata taktırıyor zaten. Opel bu sistemleri entertainment amaçlı değil navigasyon amaçlı koyuyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısınız ancak ismi insanı cezbediyor dvd800 yazısını gören bence hiç dvd den film izleyemiceni düşünmüyordur bile şahsi fikrim

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
haklısınız ancak ismi insanı cezbediyor dvd800 yazısını gören bence hiç dvd den film izleyemiceni düşünmüyordur bile şahsi fikrim
İsmi dediğiniz gibi ilk beni de düşündürdü. İnternette Opel'in antetli kağıdına yazdığı resmi bir yazı bulmuştum tüm sistemlerin (CD400, CD500 ve DVD800 vs.) neler yapabildiği ile ilgili.

CD500'de navigasyonu açtırmak için ekranda "tüm sorumluluk şofördedir" şeklinde bir uyarı çıkıyor tamam demeden navigasyonu hizmete sokmuyor.

Güvenlik amacıyla sisteme entegre etmediklerini düşünüyorum.