Astra 1.4 son hız

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 220 zor yapıyor 1.4 le nasıl yapmışlar bu rakami..Ozaman millet bosuna alıyor 2.0 lt motorları..

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon ama hani hız geyiği yapmayacaktık.??

12-
Forum içerisinde, her türlü illegal, trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.

:banned:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 220 zor yapıyor 1.4 le nasıl yapmışlar bu rakami..Ozaman millet bosuna alıyor 2.0 lt motorları..

biz bu bahsi gecenkm leri hiç zorlamadan yaptıgımızı idda etmiyoruz bakarsanız resimde 6500 devirlerde gidiyor araç bu motor ömrü için hiç iyi bişiy degil
ben 95 model doganlada 200 km yaptım umursamadıgımız uno ile bile yaptım 1,4 motor

eger altınızdaki araca güvenmiyorsanız evet haklısın 2.0 2.5 motor bile almasınlar ne gerek var 1.6 1 dakkikada 200 yapıyorsa 1,4 2 dakikada yapar fark bu.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şartlar çok değiştiriyor.Benim araç da önünde bir Transporter varken 4 kişiyle 200 görmüştü düz yolda ama adam önümden çekilince duvara çarpmış gibi olmuştum.

erman hararet ne durumdaydı abi rüzgarı yüklemişsin öndekine ohh ne güzel :) ama ben senin aracın bizimkilerden daha çabuk hüksek hızlara çıkacagını tahmin ediyorum ;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman hararet ne durumdaydı abi rüzgarı yüklemişsin öndekine ohh ne güzel :) ama ben senin aracın bizimkilerden daha çabuk hüksek hızlara çıkacagını tahmin ediyorum ;)

O zaman bişey olmamıştı da sonra olan oldu işte.Hızın sonu felaket, çok kasmamak lazım.Daha yeni yeni kendine geliyor çocukcağız. :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz bu bahsi gecenkm leri hiç zorlamadan yaptıgımızı idda etmiyoruz bakarsanız resimde 6500 devirlerde gidiyor araç bu motor ömrü için hiç iyi bişiy degil
ben 95 model doganlada 200 km yaptım umursamadıgımız uno ile bile yaptım 1,4 motor

eger altınızdaki araca güvenmiyorsanız evet haklısın 2.0 2.5 motor bile almasınlar ne gerek var 1.6 1 dakkikada 200 yapıyorsa 1,4 2 dakikada yapar fark bu.

Ben 1.4 motorla 220 vuranlar olunca saskınlığımı söyledim ozaman 2,0 almak akıl işi değil dedim nede olsa nekadar sürede o süratlere çıktığının önemi yok yarış yapmıyor yada süre tutmuyoruz.. Yanlış anlamıssınız beni

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman abi valla nazara geliyor seni araba böyle güzel dursunda 140 geçmese ne olur yani.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1.4 motorla 220 vuranlar olunca saskınlığımı söyledim ozaman 2,0 almak akıl işi değil dedim nede olsa nekadar sürede o süratlere çıktığının önemi yok yarış yapmıyor yada süre tutmuyoruz.. Yanlış anlamıssınız beni

yanlış anlamadım ama siz yanlış anladınız sanırım buda normal çünkü sizin yazdıklarınızdan alıntı yaptım
yazdıklarım size degil ama 1.4 neden küçümseniyor ki
sizde 1.4 kullanıcısı olarak en fazla kaç km gördünüz