zam zam zam - 22.09.2012

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fatih bey bir konuya dikkatinizi çekerim. Bu ülkede yıllarca genel kurmay başkanlığı yapan paşa şimdi bu ülkede terör örgütü suçundan içeri de.... gel de bu ülkede tepki göster? eski den ki bu ülkede ben bir esnafın diye başbakanlık önünde yazar kasa atan esnaf... aradan geçen zaman içinde ekonomi pek mi iyi oldu? Esnaf daha çok mu kazanıyor? hiç alakası yok... ama aynı tepkiyi şimdi kimse gösteremez...

Bu ülkede sadece derdini anlatmak isteyen vatandaşın eline para verildiğine dikkat çekerim... artık vatandaş bu durum da çünkü artık devir değişti... suyu olmayan yere çamaşır makinesi bu ülke de dağıtıldı :) daha çok yazarım da... anlayana tabi sözüm size değil sakın yanlış anlamayın ;)

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih bey bir konuya dikkatinizi çekerim. Bu ülkede yıllarca genel kurmay başkanlığı yapan paşa şimdi bu ülkede terör örgütü suçundan içeri de.... gel de bu ülkede tepki göster? eski den ki bu ülkede ben bir esnafın diye başbakanlık önünde yazar kasa atan esnaf... aradan geçen zaman içinde ekonomi pek mi iyi oldu? Esnaf daha çok mu kazanıyor? hiç alakası yok... ama aynı tepkiyi şimdi kimse gösteremez...

Bu ülkede sadece derdini anlatmak isteyen vatandaşın eline para verildiğine dikkat çekerim... artık vatandaş bu durum da çünkü artık devir değişti... suyu olmayan yere çamaşır makinesi bu ülke de dağıtıldı :) daha çok yazarım da... anlayana tabi sözüm size değil sakın yanlış anlamayın ;)
Doğru söze ne denir.Siz de haklısınız.SİNDİRİLDİK..

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güncel bu konu var sanırım buraya ekleyelim, deposu boş olanlara duyurulur.

Benzine 11 kuruşluk zam geldi

Benzine bu gece yarısından geçerli olmak üzere, litrede 11 kuruş zam yapılacak.
Reuters'a bilgi veren bir sektör yetkilisi, zammın döviz ve petrol fiyatlarındaki artışa bağlı olarak yapıldığını söyledi.
Motorin fiyatları ise geçtiğimiz 22 Haziran'da değişmişti. Motorin satış fiyatına litrede 8-9 kuruşluk zam yapılmıştı.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güncel bu konu var sanırım buraya ekleyelim, deposu boş olanlara duyurulur.

Benzine 11 kuruşluk zam geldi

Benzine bu gece yarısından geçerli olmak üzere, litrede 11 kuruş zam yapılacak.
Reuters'a bilgi veren bir sektör yetkilisi, zammın döviz ve petrol fiyatlarındaki artışa bağlı olarak yapıldığını söyledi.
Motorin fiyatları ise geçtiğimiz 22 Haziran'da değişmişti. Motorin satış fiyatına litrede 8-9 kuruşluk zam yapılmıştı.

ben anlamıyorum. dolar fiyatı yükselir anında benzin fiyatları yükselir. (doların yükselişi benzin zammına şapka çıkartıyo hemde)
dolar düşer benzin fiyatları sadece düşüyo gibi yapar ama düşmez. bi kerede indirim haberi gelsin 10-15 kuruş arasıda aaaaa indirimde oluyomuş diyelim artık.