zam zam zam - 22.09.2012

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fistik benim olucak bincem üstüne; vercem kamçiyi, vercem kamçiyi :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Suriye de adı muhalif olan teröristlere cep harçlığı gidecek, silah gidecek, yemek gidecek, teröristlerin buraya gönderdikklerini ayda 750 lira maaş ödenecek, elektrikleri suları içmeleri yemeleri sigaraları prezervatifleri bile bedava olacak, çocukları sınavsız ve ücretsiz istedikleri okullara ve ünüversitelere gidecek.Bunların yanında vatandaşına bir tane gripin parasını 10 gripin olarak geri alan devlet sağlık hizmeti verecek, ha bir de libyalılara bakacak.

Öteki yandan ayda bir makam araçları değişecek, yandaş medya mensuplarının bütün giderleri karşılanacak onlara vip uçaklar tahsis edilecek, vip helikopterler vip makam araçları vip uçaklar alınacak tanesi 500 bin dolarak 30 tane koruma jipi alınacak onların 8 silindirine hergün benzin alınacak bunun yanında milletvekillerinin araçları olacak hepsi son model olacak onlara şöför tutuluacak onların şöförlerini de şöförler taşıyacak.Bunlar sadece balığın başında kokanlardan bir kısmı.Bide geri kalan etli kısmını siz düşünün.

Biraz siyaset mi koktu?Bu siyaset hepimizin cebinde kokuyor ne yapalım...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az bile... arjantinde motorine 10 kuruş zam gelince sokaklara dökülmüştü halk...
biz son 3 ayda 100 den fazla şehit veriyoruz, mazota benzine 30 kuruş zam geliyor, alkole tapuya zam, dış siyaset yerlerde, mültecilere kendi insanımızdan daha değer verilip imkanlar sağlanıyor kimsede tık yok... yemin ediyorum az bile bu millete...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2b'den istedikleri parayı kazanamayınca ötv'ye sarıldılar.Hem de bu zamlarla ithalata dayalı tüketimi biraz kısıp cari açığı da şirin gösterme çabası.Önümüzdeki sene seçim var kasaya biraz para da lazım.Ne de olsa seneye krediler, teşvikler bol keseden dağıtılacaktır eminim.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az bile... arjantinde motorine 10 kuruş zam gelince sokaklara dökülmüştü halk...
biz son 3 ayda 100 den fazla şehit veriyoruz, mazota benzine 30 kuruş zam geliyor, alkole tapuya zam, dış siyaset yerlerde, mültecilere kendi insanımızdan daha değer verilip imkanlar sağlanıyor kimsede tık yok... yemin ediyorum az bile bu millete...

aynen katılıyorum bizim milletimize az bile bunlar ama diger bi arkadaşın dediği gibi onların yanında biz yaş olanlarda yanıyoruz.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni konu açmak istemedim...
şu an petrol dip yaptı ama ne basıından ne hükümetten se var?
Şu an bu petrol fiyatlarına göre benzin 4tl mazot 3.50 tl lerde olması lazım...işte millet uyuyor devlet götürüyor peşkeş rant sağlanıyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yeni konu açmak istemedim...
şu an petrol dip yaptı ama ne basıından ne hükümetten se var?
Şu an bu petrol fiyatlarına göre benzin 4tl mazot 3.50 tl lerde olması lazım...işte millet uyuyor devlet götürüyor peşkeş rant sağlanıyor

Bizim milletimize az abim en az mazot 15 TL benzin 20 TL olması gerek.