Zam yağmuru

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Resmen bindikleri dalı kesiyorlar. Hergün her yerde herkez herşey için sizlere sövüyor haberiniz yok mu? Bu zamlardan sonra karizma falan kalmadı ey başımızdaki adamlar. Ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz. Sokaklara çıkın bu zamlardan sonra millet ne diyor size. Bu millet bunu unutmaz ama artık eskisi gibi değil. Resmen yaptım olduya getiriyorsunuz. Bu zamların bir açıklaması olur... Ben memurum veriyorsun %2,5 alıyorsun %20... Bu nedir? Ki hiç zam alamayan var... Onlar ne yapsın? Bizim zam sadece elektrik farkına yetiyor. Ayıptır bu yaptıklarınız. Açıklama yapın konuşun biraz yüreğiniz varsa...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yaptıklarının farkındalar gibi. Baksana içişleri bakanlığındaki görevlilerin neredeyse yarıdan fazlası beyleri koruyor. 10 sene kadar evvel başbakanlığın olduğu sokağa araba park ederdik, yaya olarak geçerdik. Daha sonra önce taşıt trafiğine sonra da vatandaşa kapatıldı. 3 senedir Ankara'dan ayrıyım, belki şimdi de başbakanlığın üzerindeki hava sahasında kuşların uçmasına yasak getirilmiş olabilir. Bir lider vatandaşlarından kendini bu derece izole ediyorsa demekki o da korkuyordur. Bu ülke nedense E.İnönü'ye - A.N.Sezer'e (mutlaka başkaları da vardır ama hemen aklıma gelenleri yazdım) alışamadı. Çünkü bu kişiler vatandaşla birlikte sinemalara gittiler, sade vatandaşlar gibi market alışverişi yaptılar, trafik kurallarına uydular.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resmen bindikleri dalı kesiyorlar. Hergün her yerde herkez herşey için sizlere sövüyor haberiniz yok mu? Bu zamlardan sonra karizma falan kalmadı ey başımızdaki adamlar. Ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz. Sokaklara çıkın bu zamlardan sonra millet ne diyor size. Bu millet bunu unutmaz ama artık eskisi gibi değil. Resmen yaptım olduya getiriyorsunuz. Bu zamların bir açıklaması olur... Ben memurum veriyorsun %2,5 alıyorsun %20... Bu nedir? Ki hiç zam alamayan var... Onlar ne yapsın? Bizim zam sadece elektrik farkına yetiyor. Ayıptır bu yaptıklarınız. Açıklama yapın konuşun biraz yüreğiniz varsa...
atı alan üsküdarı gecmıs, Milletin ne dedıgının ne önemı var, bu adamlar sıyasetı bıraksa ne olur bırakmasa ne ,besım tıbuk zamanında uyardı secmene hıtaben kardesım ben zaten zengınım sıyasete sızlerı kurtarmak ıcın atıldım, benı secsenız ne yazar secmesenız ne dıye :D adam en azından durusttu,acık acık söylüyordu neyse soylenecek cok sey var da önemi yok ...