benzine gelen zam beyler bayanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Kurşunsuz benzine 8 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 8 kuruş zam yapıldı.
Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı, 2,89 liradan 2,97 liraya yükseldi.
İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,90 lira olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,98 liraya çıktı.
Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

bu haberi görunce moralim -1lere falan düşüyor allaha havale edecektim vazgeçtim eft ediyorum..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
içimden de dışımdan da sövüyorum bu hükümete, ve halen bu hükümettekilere oy vereceklere....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
allah belalarını versin nedıyım başka söylenecek başka bi forumda kufur etmedıgımız kaldı :(
zam ustune zam

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ülkemizin 2009 yılı bütçesi yılın ilk 2 ayı içerisinde eriyip biterek mart ayından itibaren açık vermeye başlamış. Krizin ne kadar teğet geçtiği ortada. Hamdolsunki ekonomimiz halen güçlü. Destekler sayesinde dimdik ayaktayız.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanlar kriz geldi gelecek diye ellerinde para tutmaya başlarlarsa kaçınılmaz olan yaklaşır zaman olarak. bu da gösterirki paslı bir çivi size saplanmasa ama çizse bile tetenozdan ölebilirsiniz... ÖTV indiriminden sonra herşey ortada.... 150000 araç 1 haftada nasıl tükenir.....

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
150 bin aracın sengmet dağılımlarına bakarsanız anlarsınız. Kriz zengini zaten vurmadı, ortadireği vurdu. zenginler de ellerindeki parayı hazır ucuzlamışken arabalara yatırdılar. Ankara Koluman da C serisi araç kalmamış arkadaşım söyledi.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz o 150000 aracın gerçekten satıldığına inanıyomusunuz ya adamlar ellerindeki arabyı saklıyo neden : milleti kazıklamak için beter olsunlar araba satamasınlar inşallah !!!

ben cahil halkımızı anlyamıyorum adamlar resmen kurtlar vadisi ya o onu keserim diyo öbürü ananla git diyo ama bu millet hala gidip oy veriyor anlamak zor ... (öbürleri çok mu iyi hayır ama en azından güçlü bir muhalefet olması gerek)

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün ordudan 3 tl ye aldım benzini akşamlara kadar çalışıp para kazanıyoruz alnımızın terini akıtıyoruz milletin keyfine göre zam yapıyorlar insanlara acımak diye bişey yok bunların içinde kafalarına göre zam ötv inmiş kardeşim cepte para olmadıktan sonra ötv inse nolur inmese nolur...

150 000 araç satılmış satılır çünkü zengin olan dahada zengin oldu alır arabasınıda evinide ötv de bunun için indirildi zaten zengine fayda olsun die 600 tl maaş alan amcama ötv inse nolu inmese nolur :S artık orta direk diye bi şekil kalmadı ya zengin ya fakir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...