Zam yağmuru

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yede zam geldimi arkadaşlar

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Lpg'ye de geldi. Yanlış hatırlamıosam bugun opette 1.97 diye görmüştüm.

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kimse mana bulmasın bugün seçim olsun yine aynı iktidar başa gelir kusura bakmayın ama biz eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar kimse mana bulmasın bugün seçim olsun yine aynı iktidar başa gelir kusura bakmayın ama biz eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur..
icimi okudun ahmet aynen mıllet yalancı pehlıvanlık yapıyor kım oy verdın dedıysem yuzu kızarıyor anla :rolleyes:
mazot benzın lpg dolgaz aldı başını gıdıyor garıbana 21 sımıtlık zam yapıyor onuda elınden aldi hukumet :confused:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"Tecavüz kaçınılmaz ise zevk alacaksın" diye boşuna dememişler. Vatandaş tam zevk almaya başlamışken neden kısmetlerine mani olmaya çalışıyorsun ki? :) Eskiden şöyleydi, böyleydi diyenleri de boşveriyorum, çünkü gözümle görmedim, ama son 30 yılda ne yazıkki sevsemde sevmesemde ülkeye Özal'dan daha fazla yatırım yapanı olmadı. O nedenle geçmiş hükümetlerde görev alan Erbakan, Baykal, Bahçeli'den asla medet ummuyorum.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee vatandaşın cebi dururken o V8 mercedeslerin yakıtını, güzelim lojmanlarının kiralarını ve kol gibi aidatlarını, yandaşlarına hibe ettiği paraları kendileri ödeyecek değiller. Memleket için gece gündüz çalışıyorlar daha nasıl yolabiliriz diye. Sağolsun %47 de değerli oylarıyla sayın(!)büyüklerimizi daha da cesaretlendiriyorlar

Allah hükümetten razı olsun her evin olmazsa olmazı pırlantanın KDV sini %0 a indirdi ve tekrar artırmadı. Ekmeğin falan artırsınlar ne de olsa kimse almıyor. Pırlanta kadar önemli bir ihtiyaç değil.