2011'de Trafik cezalarına %7.7 zam..!

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik cezalarına yapılan zamların arkasındayım hatta %7.7 az olmuş.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 a kadar olan tüm yedıgınız trafık cezalarını ödemeyın benden söylemesı af var !

Ben gecen cooper ı almaya gıttıgımde ankaraya, ankara otobanında 160 kmh la radar cekmıs resmımı eve gondermıs, yırttım attım 2010da yedıgım ıcın ama 2011de aynı sey gecerlı degıl

Haberler devletin genel alacakları ile ilgli af haverlerini bas bas bağırıyor. af 2010 temmuz ayından önceki borcları cezaları kapsıyacak 120 tl nin altındaki borçlar silinecek 120 tl nin üzerindeki borçların silinme gibi durumu yok ana para tefe tüfe oranına göre yeniden şekillendirilecek yüksek faiz silinecek ve ödemede kolaylık sağlanıcak.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haberler devletin genel alacakları ile ilgli af haverlerini bas bas bağırıyor. af 2010 temmuz ayından önceki borcları cezaları kapsıyacak 120 tl nin altındaki borçlar silinecek 120 tl nin üzerindeki borçların silinme gibi durumu yok ana para tefe tüfe oranına göre yeniden şekillendirilecek yüksek faiz silinecek ve ödemede kolaylık sağlanıcak.

Valla bundan öncekı sattıgımız her arabada asagı yukarı 1-2 ceza yemıssızdır hızdan dolayı , hiçbirini vermedık yırtıp attık ceza kagıtlarını.. aradan 2-3 ay gectıkden sonra bıle arabayı sattık hıc bır ceza karsımıza cıkmadı, benım en son yedıgım cezayada bakıyorum sıstemde cıkmıyor.. He illa devlet daha cok zengın olsun dıyen varsa versın cezaları

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hazır konu açılmışken söylemeden geçemedim. 2011 in ilk cezasını yiyen adam opelim.net ten cıktı arkadaslar tebriklerimi isterim saat 12.01 de balta limanı - etiler yolunda trafik kontrol ekipleri durdurdu. Babamın aracıyla çıkmıştım o akşam. Aracın muayenesi geçmiş. 66 TL çok temiz cezamızı yedik tarihe geçtik :) sanırım ceza makbuzunu doldurmaları 12.04 civarı idi çok seri davrandılar:D

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafikte dikkatli olalım arkadaşlar hem kendimizi hem de başkasına zarar verecek davranışlarda allah cümlemizi korusun...1 saniyelik bi dalgınlık bile hayatımızı değiştirebilir....aman lütfen dikkatli olalım

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hazır konu açılmışken söylemeden geçemedim. 2011 in ilk cezasını yiyen adam opelim.net ten cıktı arkadaslar tebriklerimi isterim saat 12.01 de balta limanı - etiler yolunda trafik kontrol ekipleri durdurdu. Babamın aracıyla çıkmıştım o akşam. Aracın muayenesi geçmiş. 66 TL çok temiz cezamızı yedik tarihe geçtik :) sanırım ceza makbuzunu doldurmaları 12.04 civarı idi çok seri davrandılar:D

geçmiş olsun :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun...Niğdede o gün heryer polis kaynıyordu çarşı da kalabalıktı...Ben ne olur ne olmaz diye polislerin olduğu yerden bile geçmedim :D