yeni indirimdeki fiyatlarla astra classic mi meriva mı???

• Konuyu başlatan bdamlay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra classic daha ağır basıyor bence.hem oturaklı,hem kullanışlı,hem sportif.ama meriva için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra classic daha ağır basıyor bence.hem oturaklı,hem kullanışlı,hem sportif.ama meriva için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim...
+:good: illa sıfır alacam diyorsan,astra classic al derim.
ben olsam yeni kasa astra'nın ikinci el temizini alırım.10.000-20.000 kilometre de sıfır gibi olanları var.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu soruya iki türlü yanıt verilebilir..birincisi sportif kullanacaksan tabiki astra...ikincisi ailece bineceksen tabiki meriv....

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiikide astra 1.kendini ispat edecek birşeyi yok artık yıllardır tank gibi yollarda.2.meriva,ya göre(kesinlikle) daha karizmatik görüntü 3.satarken meriva kadar zorlanmadan hemen satarsın(1.6 ama 1.4 değil) sağlam yol tutuş,virajlara güvenli giriş eee daha ne olsun..:good:

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bizde ilk başta astra classic alcaktık sonra meriva aldık ama bn pişmanım keşke astra alsaydık çünkü modifiye için aksesuar bulunuyor merivalarda bide yağ eksiltme sorunu var ama spor kullanmıcam diosan meriva al iç hacmi geniş fena sayılmaz yinede

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
tamamen sana bağlı uzun süre kullancam diosan meriva ama bi kac sene kullancam diosan astra

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Meriva alma , sorunları bitmediği gibi satarkende çok ciddi zarar edersin. Meriva eski corsa alt yapısı üstüne şişirilmiş bir araç. Yüksek görüntüsü aldatmasın.
ne gibi sorunları varmış anlamadım. ben iki yıldır kullanıyorum. hiçbir sorunla karşılaşmadım. ayrıca bir arabanın sorun yaratması osınıftaki tüm arabalar sorunludur anlamına gelmez. sen hiç merivayla yolculuk yaptın mı ki şişirilmiş bir araç diyorsun. kullanalar merivanın sunduğu konforu ve yüksek yapının avantajları çok iyi biliyor.

ben her ikisini de kullandım. astranın merivaya göre tek artısı ikisinde de aynı motor olmasına rağmen astranın biraz daha seri ve performanslı oluşu. nedeni ise tabiki ağırlık.
konfor ve kullanım kolaylığı genişlik ve esneklik ararsan meriva derim. hiç düşünme al. ben kullanan biri olarak gerçekten de çok memnunum.
tip meselesine gelince; bu tamamen zevk meselesi. bazıları hiç beğenmiyor, ben inadına çok seviyorum merivanın tipini

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet hem de otomatik vitesini , arkadaşım şirketine makam aracı diye almıştı. Senin aracında sorun yok diye bir arac modeli kusursuz olmaz. Bana tam bir sene önceki konuya cevap yazmaya mecbur bırakıyorsun, merivanın yeni modeli çıkacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...