Astra Sport Elegance 2020 benzi+LPG Sıkıntı yaşayan var mi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet uzun yolda farkettim zaten 140-160 ile gittiğimde LPG sistemine bağlı yağlama kutusundaki yağ oranı bayaa eksiltmişti servise götürdüm arabayı zorladım mi dedi. Ondan LPG yağıni eksiltir. Artık karışık bir şekilde sürecem uzun yolda benzin şehir içi LPG ile kullanacağım.
Çok teşekkür ederim sizlere ☺️
Bana kalırsa yağlama iptali yap

Faysal yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
47-Mardin
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa yağlama iptali yap
Bunu landrenzo servisi takmışlar kafama göre cikaramamki garantisi düşer yağlama.sistemi 4-5 saniyede bir damla yağ pistonlara damitiyormuş kuru calismasin diyeymiş.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bunu landrenzo servisi takmışlar kafama göre cikaramamki garantisi düşer yağlama.sistemi 4-5 saniyede bir damla yağ pistonlara damitiyormuş kuru calismasin diyeymiş.
Subaplar daha çok kurum bağlıyor yağ yüzünden genelde iptal öneriyoruz bir gereği yok dahası manifold filan dizel gibi oluyor içi kurum doluyor servise danışın yani yaparlarsa tavsiyedir yoksa siz bilirsiniz

Faysal yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
47-Mardin
Siteyi ziyaret et
Subaplar daha çok kurum bağlıyor yağ yüzünden genelde iptal öneriyoruz bir gereği yok dahası manifold filan dizel gibi oluyor içi kurum doluyor servise danışın yani yaparlarsa tavsiyedir yoksa siz bilirsiniz
Bunu hafta içi muhakkak hem Opel servisini hemde landrenzo servisini arayacağım onlardan da bilgi alacağım. Sonucunu sizlerle paylaşırım inşAllah

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Faysal yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
47-Mardin
Siteyi ziyaret et
Ustam biraz araştırdım su videoyu paylaşmak istedim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.