Vectra b motor sabahları tek marşta çalışıyor ısınıp bekledekten sonra çalışmıyor

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi sanayiden geliyorum ve aynen dediginizi yaptim.benzin pompasini birkez daha degistim. orjinali denemek icin cok pahaliydi.105 euro dedi.bende kaliteli bir yan sanayi pompa aldim ve taktim.bakalim zamanla sonuc belli olur.

hocam benzin pompası hayati bir parça hele ki böyle bir problem yaşıyorsanız.keşke orjinal alsaydınız bosch marka olarak mevcut piyasada yan sanayii pompada her türlü sorun olabilir geç çalışma özellikle

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazanları okudum baştan sona.Gerçi Tansu abi de söylemiş benzin pompasından olması kuvvetle muhtemel.Sabahları hortumlarda ve kütükte kalan benzini çektiği için direkt çalışıyor ama ikinci kez marşta benzini çekene kadar adamın iflahını kesiyor ve çok geç çalışıyor.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun ne pompayla nede baska bırseyle alakası var artık bu sorun benı cıgrımdan cıkarttı delı oldum 5-6 saat tr ve yurtdısı formları dolandım herkeste aynı problem herkeste çözumsuz herkeste çözduyse sessız kalmıs kronık degıl dıyenlere evet arkadaslar bu aracın kronıgıdır cozumlenmemesı ayrı bır derdıdır gec calısma yuzunden bır cok parcayı degıstırıp sorunu çözemeyen geçiştiren ustalarada hakkımı helal etmıyorum yada sorunu bulmak yerıne dırek motor ınecek dıyenlere bırının motorunu ındırıp rektefe yapmışlar sorunu hala aynı sekıl devam edıyor ayıp yaaa opel senı bır daha almıcam bu derece sıkıntı yasamak ve kucuk bırseyın sebeb oldugu arıza kımselerce bulunamıyor galıba dıyorum kı adama abıcım bu bogaz kelebegı temızlendıkten sonrakı çalısmadan ıtıbaren sıkıntılı adam dıyor yok ısı sensoru yok yagı yok tuzu yok egr sı yok oksıjen sensoru yok bujı yok kablosu afedersın ebenın nıkahı temizlenene kadar sorunsuz çalısan bu parçalar bogaz kelebegı temızlenınce mı bozuldu ee hadı bozulmustur dıyelım eee değiştirdik sonuç yıne aynı kendı payıma opel alırsam şerefsizim bu saatten sonra.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklı sebepleriniz var mutlaka ama ustalar yuzunden opelden sogudugunuzu dusunuyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhakkak vardır ama illahlah ettim artık ustalar yuzunden işten anlayan usta yok işin açıkçası 700-800 lira masraf cıkarıyor bana bırak ertesıgun al dıyor ama ben emınım kucuk bır sorunu olduguna belkıde bunu bılıyor ve yapacak o kdr parayı hemen alıcak bedavadan guvende kalmadı bunca zaman yaptıkları yuzunden vw da bu kdr sorun yasamadım arıza cıkar gotururum yapar verırdı ya opel servıs agı çok ıyı degıl ustalara yeterlı egıtımı vermıyor neyse ya gunaha gırmeyeyım sabah sabah

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca ateşleme ve yakıt geliyor mu geliyorsa motor beyni gelmiyorsa krank devir sensörü ya da bobin.

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bobin, benzin pompası (bosch orjinal) ve krank devir sensörü değişti bende hala geç çalışma devam ediyor. sorun parçalarda değil ya ustada yada araçta. ben alıştım artık öle biniyorum. belkide ufacık bir sorun ama sıkıldım artık kapı kapı dolaşmaktan.

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısınıca çalışmama

aynı sorun bendede vardı cok ugraştım sıcaklık müşürünü orjinal al kesin ondan . dene düzelir kalay gelsin

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok can sıkıcı bir durum inşallah en kısa sürede bulunur, bir alakası varmı bilmiyorum sadece fikir olsun diye söylüyorum. Benim eski Corsa yalnızca ısınınca çalışmıyordu epey bir uğraşıdan sonra pompa üzerindeki immobiliser fişi ve oringinden kaynaklandığını tespit etmiştik