Vectra b motor sabahları tek marşta çalışıyor ısınıp bekledekten sonra çalışmıyor

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iğnesi zamanla bozuluyor değiştirmek gerekebilir...
temizlerkende bizim milletimiz çekiştirmeyi sevdiğinden iyice ayarsızlaşıyor...

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin pompasi bugun sokuldu tekrar takildi.araba sicak soguk demeden tek marsta aninda calisiyor.Ama adim gibi eminim 10 gun sonra yine gec calisacak.rolanti motoru olsa simdi de calismazdi.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma bir boğaz kelebeği bulun onu deneyin...opelin arızaları tech 2 opcom kısmi çözüm,geri kalan deneme yanılma :)

mesela bunu yapacağı bir zamanda akışmetreyi bir şekilde ısıtın bakalım aynı şeyi yapacakmı ?? 2. bir zamanda fiş çekip basın ilk marşa..

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma bir boğaz kelebeği bulun onu deneyin...opelin arızaları tech 2 opcom kısmi çözüm,geri kalan deneme yanılma :)

mesela bunu yapacağı bir zamanda akışmetreyi bir şekilde ısıtın bakalım aynı şeyi yapacakmı ?? 2. bir zamanda fiş çekip basın ilk marşa..

Cikma bogaz kelebegi buralarda imkansiz gibi ama 2.tavsiyenizi deneyecegim10 gun falan gecsin ariza tekrar nuksetsin oyle denerim ancak.
Bu arada hava debimetresi (duduco marka) de değişmişti.Birinci mesajda yazmayı unutmuşum.

Son düzenleme:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin pompasi bugun sokuldu tekrar takildi.araba sicak soguk demeden tek marsta aninda calisiyor.Ama adim gibi eminim 10 gun sonra yine gec calisacak.rolanti motoru olsa simdi de calismazdi.

Hocam ben bişey farkettim depoyu soktum ilk marşta almıyordu bugun pompayı çıkardım tekrar taktım almadı ilk marşta tekrar pompayı ele aldım o filitre kısmını çıkardım düzgünce ayarlı bi şekilde taktım şimdi tek marşta tık demeden alıyor.Yalnız çok hassas biraz sarsıntıya maruz kalsa o filitre kısmı ile motor ucu arası oynayacak ve yine geç alacak sizinkiside bunun gibi olabilir benim problem bu şu anda.Benzini yeterli çekemiyor filitre aparatıyla pompa ucu arasında kaçırma yapıyor gevşeyince

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ben bişey farkettim depoyu soktum ilk marşta almıyordu bugun pompayı çıkardım tekrar taktım almadı ilk marşta tekrar pompayı ele aldım o filitre kısmını çıkardım düzgünce ayarlı bi şekilde taktım şimdi tek marşta tık demeden alıyor.Yalnız çok hassas biraz sarsıntıya maruz kalsa o filitre kısmı ile motor ucu arası oynayacak ve yine geç alacak sizinkiside bunun gibi olabilir benim problem bu şu anda.Benzini yeterli çekemiyor filitre aparatıyla pompa ucu arasında kaçırma yapıyor gevşeyince

bencde bu depoda var bir cinslik ama ne.Ben kendi kafamda herşeyi eledim çünkü hepsini değiştim.sorun benzin ile ilgili bişey.Benzin pompasını sökünce neden 10-15 gün düzgün çalışıyor sonra yine bozuluyor onu anlayamıyorum.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bendede var ama hala kımse çözüm bulamadı hatta bı cok formda aynı sorun olan kışiler var ama hep cevapsız kalmıs

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar benzin pompasini sokup takmistim araba uzun sure tek marsta calisti ama10-15 gun gecince yine eski haline dondu. yine bekleyince calismiyor.uzman yardimina ihtiyacim var.usta ben bittim dedi.

Son düzenleme: