Vectra B Geç Çalışma Çözüm

tandogan82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ben yanlış anladım o zaman simdi eve geldım gezmedıım benzınklık kalmadı tek opette buldum wynn's dıye oktan arttırıcı ama tarıhı cok gecmıs almadım yarın tekrar arıycam sanayıye gıdıp alıp deneyecegım madem marka onemlı degıl sorun tamamdır yarın sızlere bılgı verecegım tekrar sagolum ılgılendıgınız ıcın

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ben yanlış anladım o zaman simdi eve geldım gezmedıım benzınklık kalmadı tek opette buldum wynn's dıye oktan arttırıcı ama tarıhı cok gecmıs almadım yarın tekrar arıycam sanayıye gıdıp alıp deneyecegım madem marka onemlı degıl sorun tamamdır yarın sızlere bılgı verecegım tekrar sagolum ılgılendıgınız ıcın

Araştırıp aramanıza gerek yok sanırım. Tüm yakıt istasyonlarında bu tür ürünler mevcut. Benim araçta birinci gün değil ikinci gün düzelme başladı ve ogün bugündür çok şükür tek marş. Nerdeyse 2-3 hafta oldu.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kışın sabahları -7 -10 derecelerde arabam cok rahat calışıyor ama hava sıcakken 3 marşta çalışıyor. arabayı stop edip 2-3 saat sonra bastıgımda tekrar 3 marş:(

bende deneyip sonucu yazarım

tandogan82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araştırıp aramanıza gerek yok sanırım. Tüm yakıt istasyonlarında bu tür ürünler mevcut. Benim araçta birinci gün değil ikinci gün düzelme başladı ve ogün bugündür çok şükür tek marş. Nerdeyse 2-3 hafta oldu.
opet istasyonondan buldum oktan arttırıcı enjektor temızleyıcı katkı olarak,depoya ekledım ama herhangı bır degısım olmadı bu 3'ncu gun hala beklıyorum duzelır dıye cozum olmazsa shellin bazı ıstasyonlarında 100 oktan benzın bulunuyormus onu deneyecegım ama ınanırmısınız bılmem ama cıldırmak uzereyım

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bildiğim kadarıyla bu arabalarda depodaki benzin çeyreğin altına inince benzin hava karışımı artıyor çalışma zor oluyor.yani araba kendi kendine savunma mekanizması geliştiriyor benzini az yakmak için karışımdaki havayı artırıyor buda ilk çalışmada sorun yaşatıyor depodaki benzini çeyreğin altına düşürme bence birde öyle dene

:good: 2 gündür sorun yok yarım deponun üstünde benzin var

20lt civarı benzin varken oktan artırıcı koydum çözüm olmadı ışık yandıktan sonra 100 liralık benzin aldım şuan sorunum yok

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: 2 gündür sorun yok yarım deponun üstünde benzin var

20lt civarı benzin varken oktan artırıcı koydum çözüm olmadı ışık yandıktan sonra 100 liralık benzin aldım şuan sorunum yok

Koyduğunuz oktan artırıcı ve aldığınız yeni benzinle, benzin tam özelliğini bulmuş olacakki düzelme olmuştur. Umarım sorunsuz günler devam eder.

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin azaldığında sanırım hangisinden dolayı olduğu belli olur
bilgi paylaşan herkese teşekkürler

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki konunuza da yazmış olabilirim benzin filitresi tıkalı olabilir. kullandığınız ürün de filitreden geçişi biraz açmış olabilir. tahmin sadece.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki konunuza da yazmış olabilirim benzin filitresi tıkalı olabilir. kullandığınız ürün de filitreden geçişi biraz açmış olabilir. tahmin sadece.

Buda ihtimaller arasında ama akla gelebilecek denemediğim hiç bir ihtimal kalmamıştı.