Vectra B Çokmu Sorunlu Bir Araba

kaya0362

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah nazardan saklasın 2yılı geçti hiç arıza çıkmadı daha ne elektronik nede motorda en ufak bir arıza çıkmadı hep 8binde bakım yaptırdım yağ ve fitreler

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka fikri olan yokmu?

soner0686

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 yıl oldu arabayı alalı aldığımda opelden anlamıyordum tamircimde anlamıyordu
arabada bakımsız bi arabaymış baya masraflıydı arabadan soğudum opelden nefret ettim satmayı düşünüyordum sonra tamirciyi değiştirdim düzenli bakım biraz bizde bi şeyler öğrendik şimdi tık yok arabada sorunsuz satarsam yine opel alırım....!

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
4 yıl oldu arabayı alalı aldığımda opelden anlamıyordum tamircimde anlamıyordu
arabada bakımsız bi arabaymış baya masraflıydı arabadan soğudum opelden nefret ettim satmayı düşünüyordum sonra tamirciyi değiştirdim düzenli bakım biraz bizde bi şeyler öğrendik şimdi tık yok arabada sorunsuz satarsam yine opel alırım....!
Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur sözü bu tür durumlar için söylenir.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakımları yapılmadığında evet sorunludur. piyasaya çıktığı yıllar düşünüldüğünde donanım zengini olan bir aracın bakımları aksatıldığında belli bir süreç sonunda birtakım sorunlar çıkarması normaldir. sorunsuz diye bilinen araçlara baktığımızda çoğu motor, direksiyon ve 4 tekerden ibarettir. haliyle sorun çıkaracak bir şey yoktur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben ekonomik koşullarımın paralelinde bir takım araçlara sahip oldum, sahip olduğum araçların içinde en memnun kaldıklarımın başında Vectra B geliyor. Ben aracımı zamanında 16.000 TL ye almıştım, arkadaşlarım biraz pahalı olmuş dedi (piyasasının 1000 TL kadar fazlası) ama 2004 yılından bu yana beni hiç üzmedi. Bu arabayı aldıktan sonra, 2007 yılında hastası olduğum A kasayı da aileye kattım. Her iki aracımızdan da son derece memnunuz, performanslarına göre yakıt tüketimleri fazla olmadığı için her iki arabamızda LPG yok. 1991 model A kasanın tek eksiği klima, 1998 model B kasanın tek kusuru ise boyasının güneş yanığı nedeniyle bozulması. Tekrar A ve B kasa Vectra alırmısın derseniz dakika bile düşünmeden evet derim.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B nin ayrı bir çekiciliği ve oturaklığı var,kullananların hepsinin yorumları bu yönde..Yani cüsseli araç derler ya hani onun gibi birşey..Sevenleri gerçekten aşırı bağlıdır aracına.( Just like me :D )
Öyle yabancı maddeleri pek sevmez(yan sanayi parçaları) :D hemen lambamı yakarım der.yada kendisi özellikle bozar at bunu diye :D:D
Vectrayla ilgili bir çok yorum yapılabilir aslında. B2 comfort 1.6 ve b1 cdx kullanıcısı olarak,b2 aracımla büyük kazamı yani pert oluşunu anlatayım..
Arkadan vurmuş olduğum yarım otobüs devrildi,bense 360derece dönerek kenarda durdum ve hiç birşey yapamadım vurduktan sonra(daha doğrusu yapamadım) aracım darbenin etkisiyle döndü ve bariyerin kenarında durdu,takla dahi atmadı, hızım yüksekti..O günden sonra hayatta olduğum için Opel sağlam araba,vectrada ne kadar kalıplı bir arabaymış dedim..Görenler,duyanlarda şaşkındı bu kaza konusunda..
Velhasıl vectra b 96 yılında üretilmiş bir araç..
96 model bir çok araca bakıyorum aynı segmentte..Ne iç konsol dizaynı göze hitap ediyor nede dış karoseri..Çizgilerine hayranım..
Bilinmesi gereken bir gerçekte araçların 12-16 yaş aralığında olmasıdır..Bu yaşta her marka otomobilin bir başağrısı vardır ;)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Vectra B nin ayrı bir çekiciliği ve oturaklığı var,kullananların hepsinin yorumları bu yönde..Yani cüsseli araç derler ya hani onun gibi birşey..Sevenleri gerçekten aşırı bağlıdır aracına.( Just like me :D )
Öyle yabancı maddeleri pek sevmez(yan sanayi parçaları) :D hemen lambamı yakarım der.yada kendisi özellikle bozar at bunu diye :D:D
Vectrayla ilgili bir çok yorum yapılabilir aslında. B2 comfort 1.6 ve b1 cdx kullanıcısı olarak,b2 aracımla büyük kazamı yani pert oluşunu anlatayım..
Arkadan vurmuş olduğum yarım otobüs devrildi,bense 360derece dönerek kenarda durdum ve hiç birşey yapamadım vurduktan sonra(daha doğrusu yapamadım) aracım darbenin etkisiyle döndü ve bariyerin kenarında durdu,takla dahi atmadı, hızım yüksekti..O günden sonra hayatta olduğum için Opel sağlam araba,vectrada ne kadar kalıplı bir arabaymış dedim..Görenler,duyanlarda şaşkındı bu kaza konusunda..
Velhasıl vectra b 96 yılında üretilmiş bir araç..
96 model bir çok araca bakıyorum aynı segmentte..Ne iç konsol dizaynı göze hitap ediyor nede dış karoseri..Çizgilerine hayranım..
Bilinmesi gereken bir gerçekte araçların 12-16 yaş aralığında olmasıdır..Bu yaşta her marka otomobilin bir başağrısı vardır ;)

:bir::p

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Misal biz arabayı alırken üçün beşin hesabını yaparak aldık ve bi süre başımızı ağrıttı ama hiç bi zaman yolda bırakmadı. Vectra b ile yolda kalan birini de duymadım şahsen. Bakımları yapılmadığı takdirde modelindeki çoğu marka araçtan daha donanımlı olduğu için haliyle daha fazla sıkıntı çıkarıyo. Bi ikinci etken de bana göre lpg. Hem lpgli olup hem de bakımsız bırakınca combo yapmış oluyosun bu da bir sürü sorun demek :D