Vectra B Çokmu Sorunlu Bir Araba

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan önceki arabam 1998 model Vectra Gls idi.Biraz başım ağrıdı ama en büyük sebebi rast gele seçim yapmaktan oldu.Arabayı adam ettim hatta satmadan 2-3 ay önce satmassam diye trigerini falan hep değiştirdim.Alan arkadaşta benim gibi bodoslama aldı düzgün baktırmadı arabaya.Ama neyseki arabam gercekten düzen tutmuştu.Eminimki alan arkadaş memnuniyetle biniyordur.Şimiki aracım 2006 Astra H ama bi çok yönden Vectra yı arattıyor.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b sız gunum gecmıyor Allah'a şükür

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşağı inip aracımı öpesim geldi :D 7-8 aydır sanayi yüzü görmüyor çok şükür zaten gitsemde yağ antifiriz vs den başka iş çıkarmaz , çıkarsaydı şimdiye kadar çoktan satmış olurdum

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam, Vectra b siz günüm geçmiyor derken, sürekli tamire geldiği içinmi, yoksa başka bir anlamı varmı? Hani bu sözü bir usta olarak söyleyince en azından böyle anlaşılıyor gibi...

:) vectra b sürprizlerle dolu :) ne zaman arızalanacagı pek bellı olmuyor. her gun arızalı gelır bı kac tane... bakım ıcın gelende olur ama bı yag bakımı ıle kurtulamazlar kesın eksıklerı cıkar:) herkesın kazandıgı para cebınde kalsa koyacak yer bulamaz... öyle olacak böyle olacak bırılerı nasıplenecek

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) vectra b sürprizlerle dolu :) ne zaman arızalanacagı pek bellı olmuyor. her gun arızalı gelır bı kac tane... bakım ıcın gelende olur ama bı yag bakımı ıle kurtulamazlar kesın eksıklerı cıkar:) herkesın kazandıgı para cebınde kalsa koyacak yer bulamaz... öyle olacak böyle olacak bırılerı nasıplenecek

:)Bu bir itirafmı ustam:)

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Usta göz değdi heralde :D aracıma krank devir sensörü değiştik bugün , bende diyordum epeydir sanayinin yüzünü göremiyoruz diye :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın tek sorunu bilinçsiz kullanıcı ve bilinçsiz ustalar... eğer düzenli bakımları yapılırsa hiç birşey olmaz.. aracın motorunu yıkatmak adına kasap gibi tanzikli suyu verirsen tabi elektronik aksam sorun çıkarır.. araçlar zaten minumum 11-12 yaşında yok egr yok boğaz ne bileyim oksijen sensörü katalizör genellikle bunlar kronik denir ancak bu parçalar nedense sorun çıkarana kadar hiç bakılmaz temizlenmez 12 sene sonra illaki arıza verince bu araçta bunlar kronik denir...bu sadece vectra için değil bütün araçlar için böyle vectra b nin tek sucu piyasadaki ilklerden olması ve kobay olarak bilinçsiz ellerce oynanması

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 yıl boyunca B kasaya bindim ve çok şükür periyodik bakımları dışında beş kuruş masrafım olmadı. Son aracım 2001 comfort idi ve egsozu bile değişmemişti. Bence usta seçimi de çok önemli çünkü yönlendirmeyi yapan onlar. Yaşıtı Boralara falan bakarsanız WVlerin çok kötü tabiri caizse ezik durduğunu da gözlersiniz.