Temizleme manyaklığı. Var mı arttıran?

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın, konu başlığında varmı artıran yazdığı için paylaşıyorum:D
http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=2203.msg36812#msg36812

:rakir:

süper bi çeyiz olmuş her tür araç için ürün var maşallah :D. benimde bunun 3'de 1'i kadar çeyizim var tabi bunun yanında hiç kalıyo fotosunu bile koymam bu varken :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi hepsi aynı fakat burada en çok sonax'ın ürünlerini bulabiliyorum. Aslında bazı ürünleri gerçekten kaliteli. Senin tavsiye ettiğin üründen 2 kutu var. Birinci kutu bitmek üzere. Bugün aldığım şu Polish&Wax 3 ürününü denicem fakat hiç bir fikrim yok. Acaba önce senin tavsiye ettiğin ürünü sürüp sonra polish&wax uygulasam nasıl olur?

Gördüm resimde iki kutuyu :) Ben sadece onu kullandığımda aracın 3-4 ay parlaklığı sabit kalıyordu, sonradan birşey uygulamıyordum.Fakat üzerine koruyucu birşey süreceksen yine aynı şekilde krem kıvamında bir ürün kullanmanı tavsiye ederim.Açıkçası sıvı cila ve wax lardan pek haz etmiyorum basit geliyor bana.

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gördüm resimde iki kutuyu :) Ben sadece onu kullandığımda aracın 3-4 ay parlaklığı sabit kalıyordu, sonradan birşey uygulamıyordum.Fakat üzerine koruyucu birşey süreceksen yine aynı şekilde krem kıvamında bir ürün kullanmanı tavsiye ederim.Açıkçası sıvı cila ve wax lardan pek haz etmiyorum basit geliyor bana.

Dediğim gibi kutu ürünü uygulayacam üstüne de polish&wax ı atacam. Bakalım sonuç nasıl olacak :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kaç arabayı cilalayacaksın öyle ya :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar benim araç dahil 3 araca uyguladım. Ctesi 1 tane daha yapacam ve belki bizimkilerin arabasına da yapabilirim :D

Eskilerin bir tabiri vardır sçzüm meclisten dışarı, eşşeğin aklına karpız kabuğu getirmek diye seninki ona benzedi :) Anladığım kadarıyla bu üç araçta benim dediğim ürünle yapıldı ve hepside memnun kaldı :) Daha ne istiyosun :)