Temizleme manyaklığı. Var mı arttıran?

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar fotoğraftan anlayacağınız gibi bende mevcut olan temizlik malzemeleri.

Bunlara bir de 3-4 tane MF bez ile MF eldiven, fırçalar, ve çeşit çeşit bezler :D

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosna da olmasan sana atas ın urunlerını tavsıye ederdım. orada meguiars bulabilirsen daha kaliteli urunler oldugunu dusunuyorum. sonax urunlerı market ürünleri. meguiars ürünleri ise profesyonel ürünler gibi geliyor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manyaklık mı ? :) kız arkadaşımı ekip arabamı yıkamaya gittiğimi biliyorum ben :D manyaklıktan öte :) babam çok kızıyor özellikle arabaya bu kadar önem vermeme... :)

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum fakat Meguiars yok burada :( Farlarımı bir türlü temizleyemedim.

Son düzenleme:

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manyaklık mı ? :) kız arkadaşımı ekip arabamı yıkamaya gittiğimi biliyorum ben :D manyaklıktan öte :) babam çok kızıyor özellikle arabaya bu kadar önem vermeme... :)

Servet yatıyoru orada yahu :) Kız arkadaşımı ben asistanım olarak atadım hahaha artık bana yardımcı olacak bu konularda... Kendisi kaşındı :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servet yatıyoru orada yahu :) Kız arkadaşımı ben asistanım olarak atadım hahaha artık bana yardımcı olacak bu konularda... Kendisi kaşındı :)
ibrahim abilerin çok beğendiği atas vinet kullanmaya başlayacağım :) havalar biraz düzelsin iç dış komple dalacam vectraya :) havaların düzelmesini bekliyorum. thomas twintt robotum atas vinet kosla ve sonsuz sayıda yengemden çaldığım mf bezlerim :) yazında komple boya koruma inşallah :)

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ibrahim abilerin çok beğendiği atas vinet kullanmaya başlayacağım :) havalar biraz düzelsin iç dış komple dalacam vectraya :) havaların düzelmesini bekliyorum. thomas twintt robotum atas vinet kosla ve sonsuz sayıda yengemden çaldığım mf bezlerim :) yazında komple boya koruma inşallah :)

Bunları yaparken de uzaklardan gelen dalga sesleri, içecek ve huzur.. ahhh hayatın tadı işte :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen olayı iyice aşmışsın ama en son benim tavsiye ettiğimde takılıp kalmışsın.O da sonuç hoşuna gittiği için :)

Bu ürünlerin markalarına o kadar takılmayın.Zaten piyasada 3-4 marka var bunların hepsi aynı kalitede.Hiç biri ötekinden üstün değil sadece biri etikete önem verir diğeri etikete önem vermez.Biri fiyatı yüksek tutarsam sazan çok olur der diğeri Türkiye piyasası yüksek fiyatı kaldırmaz der.Ben galericiyim hergün araba alır satarım hoşuma gitmeyen arabaya pasta cila yaptırırım.Hepsini denedim hepsi aynı terane.Sonax bireysel uygulamada daha pratik ve üstün çözüm sağlar.