Temizleme manyaklığı. Var mı arttıran?

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi hepsi aynı fakat burada en çok sonax'ın ürünlerini bulabiliyorum. Aslında bazı ürünleri gerçekten kaliteli. Senin tavsiye ettiğin üründen 2 kutu var. Birinci kutu bitmek üzere. Bugün aldığım şu Polish&Wax 3 ürününü denicem fakat hiç bir fikrim yok. Acaba önce senin tavsiye ettiğin ürünü sürüp sonra polish&wax uygulasam nasıl olur?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlara verdiğin parayla araba alırsın yaw..

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orada yaklaşık 65 euro'luk malzeme var. Biraz fazla ama arabayı tertemiz etmeye yetiyor :)

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada başka adam akıllı ürün yok.. En iyisi sonax olduğu için :(

Çoğu yer kapıda ödemeli ve ücretsiz kargo sunabiliyor yani kargonun ulaşabildiği her yere internetten aldığın ürün gelir tabi ürünleri aldığın yer de önemli ben hep internetten alırım sorunda yaşamadım erdemboya'yı öneririm detailingci herkes de oradan alışveriş yapmıştır :D. sonax'a ne kadar para verdin bilmiyorum ama ben sonax'ın sadece jant temizleyici ve döşeme temizleyicisini kullanıyorum. geri kalan kısım için kullandığım farklı ürünler var onlardan da gayet memnunum.

Ayrıca piyasadaki her ürün de kesinlikle aynı kalite de değildir kalıcılıkları, koruyuculukları, parlaklığı, işlevselliği farklıdır hepsinin.

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben memnun kaldım sonax'ın ürünlerinden. İllaki daha iyisi vardır. Şu ürünler bir bitsin de sonrasına bakarım :)