Su eksiltme

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi yine baktım eksiltme yok ıslaklık yok bakalım inşallah olmaz inşallah maliyeti anladığım kadarıyla 500 lira ama.havasinin falan alınması lazım kendim yapamam bu işlemi gozlemyeyim

ariox001

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Hortumu değiştirdim uzun süredir sıkıntı yoktu. Yine su eksik uyarısı verdi ustaya götürdüm devirdaimin değişmesi gerekiyor dedi. Devirdaim orijinal 500+ lira komple değiştirmek yerine comtasini degistirsek yeterli olmaz mı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Devir daime bakmak gerekli aradanmı sızıyor conta kısmına yoksa kayış kismindan mi geliyor diye conta etrafında varsa değişip denenebilir

ovozsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz alakasız ama hiçbiryerde bulamadım cevabını.

Astra J 1,3 cdti Cosmo aracımda Navi600 marka lcd ekranlı teyp var orjinal teybi. ekran ışığı çok fazla yanıyor gece sürüşlerinde rahatsız edecek kadar çok ışık yapıyor.

ekran ışığının nasıl kısıldıgını bilen var mıacaba ? torpido dügmelerinin ışığını kısınca düğmelerışıkları falan kısılıyor km kadranı vs ama teyp ekranının ışığını bir türlü kısamadım.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Otomatik far varsa gece otomatik olarak göğüs ışıklarını kısacaktır yada cihaz içersinden gece modu var ise geçirebilirsiniz

ovozsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik far varsa gece otomatik olarak göğüs ışıklarını kısacaktır yada cihaz içersinden gece modu var ise geçirebilirsiniz
Gece modu var farlar yanınca ekran tonunun rengi değişiyor fakat ışığın parlaklıgı cok yuksek karşıdan gelen arabanın farları gibi göz alıyor :oops:

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Önce böyle birşey varmıydı sonradanmi oldu ekran parlaklığı kısma da olması lazım aslında

ovozsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan olan birşey değil. ekran parlaklığı çok yüksek ve kısılmıyor yani ben bulamadım

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Biraz kurcalamak gerekli orj. Ekransa olması gerekli