Corsa c su alıyor.

lifeexciting

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tek sorun o olmayabilir. Antenin dibinde siyah kauçuk var , stoplardaki keçeler ile birlikte onu değiştirin mutlaka.
Eğer bunlara rağmen sorun devam ederse, bağaj kısmındaki döşemeleri ve siyah plastikleri söküp üstten su dökerek suyun geldiği yerleri tespit etmeye çalışın.çünkü arkadan alınan darbelerde iç taraftaki kısımlarda çatlaklar oluşuyor ve buralardan da su alıyor.

BatuhanKurtt

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Antenden alsa tavaba gelmezmi, arka sağ çamurluğun dibi çpk ıslak oradan biyerden geliyor

lifeexciting

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sula alabilecek olası yerleri söyledim.Eğer sadece arka sağ çamurluk kısmından geliyorsa stop kauçukunu değiştirip deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BatuhanKurtt

BatuhanKurtt

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Yarın anten, farın arka kısmındaki kauçuk, farın arkasında kalan kaprotadaki yuvarlak tapa onları değiştireceğim. Birde yotubede izledim bi arkadaş arka tamponu söküyor, arka sağ tarafta çatlak varmış ordan alıyormuş onda da oraları da kontrol ettireceğim. Umarım hepsini yaptırınca hallolur sorun

• Beğen
Tepkiler: lifeexciting

malkomer

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bende öncelikle Eva denedim ama su alma bende de devam etti.Bugün orijinal stop contasını bulabildim ve taktım.Sorun şimdilik düzelmiş görünüyor. Parça kodu: 9166388 tane fiyatı 101 TL

merhaba, stop contasını nereden temin ettiniz acaba? parça kodunu yazınca birşey çıkmadı nette

alpsea35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu 2019 da yaşadım. Sol stop sökülecek ve erimiş kauçuğun yerine tamamen sıvı geçirmeyen naylon sert bir sünger tarzında conta yapacaksınız. Parça almak isteyen parçada alabilir.

malkomer

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu 2019 da yaşadım. Sol stop sökülecek ve erimiş kauçuğun yerine tamamen sıvı geçirmeyen naylon sert bir sünger tarzında conta yapacaksınız. Parça almak isteyen parçada alabilir.
parçayı tedarik ettim Ankara ABC servisten, ilk deneme de 1 tanesi yine su aldı , sonra yeniden montaj yaptım çok şükür sorun geçti gibi.

• Beğen
Tepkiler: lifeexciting