Sohbet bölümünde açılmış enteresan bir konu vallahi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bozkurt bey.
Son kelam olarak verdiğiniz emeği copy-paste ederek tırnak içerisinde aktarıyorum. Çünkü kitlemişsiniz.
''konun uzamasına gerek yok. sitemizin belli kuralları var ve savaş abide yönetici olduğundan her türlü uyarı yapma hakkı vardır. yoksa her kes her istediği yere konu açar ve böyle muhabbetlere girilirse sitemizde düzen kalmaz. nazım bey sizde konuyu sohbetler bölümüne açabilirdiniz. yeni tartışmalar olmaması için konuyu kapatıyorum. lütfen kurallara uyalım ,uymayanları uyaralım........''
Konunun çıkış noktası benim herhangi bir konuyu yanlış bir yerde açmam üzerine savaş abimizin arkadaşım yanlış yere açmışsın falanca yere aç demesi benim de buna itiraz etmem değil. Elbette bir forum sitesinde kurallar vardır. Onlara yine elbette uyulacaktır. Sorun bu değil. Açtığım; parçaların pahalı olması ile ilgili bir konuda değerli savaş abimizin pahalıysa şahin-doğan a bin demeye getirdiği cevaptır. Bu mudur forumda inisiyatif hakkı, nasıl yönetiyor :)
Hassasiyetini anlıyorum kendisinin o bir Opeldaş: beni hem markanın sitesini ziyaret edip hemde kötüleyen bir üye yerine koydu. (Ki geçen yıllarda arslanamca diye bir kullanıcı vardı umarım yanlış hatırlamıyorumdur bu ismi, heryerde cevap yazmış bu markayı kötülemiş Opel şöyle kötü böyle kötü her taşın altında bu siteye ve markaya laf sayıyordu defalarca özelden mesaj attım dinlemedi. Baktım olmayacak bende sorunuz lütfen Yezocan Başkan'a özel mesaj attım bu şahısla ilgili. Bir daha hiçbirimizin karşısına çıkmadı) Başka bir arkadaşım yapsa sorun yok ama kendisi yönetici. Sizden ricam bana hak teslim edecek değilsiniz çünkü aradığım bir hak yok buna sadece internet deniyor vakit ayırabilirseniz açtığım o konu başlığından sonra savaş abimizin cevaplarına bakınız.
Bu konuyu da son kelamı edip kilitlemenize gerek yok yeter bu mevzu.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
nazım bey nediye sürekli konu açıyorsunuz anlamadım. savaş abi size cep numarasını bile vermiş sıkıntınız varsa arayıp konuşun. lütfen sürekli konu açmayın.
bu konuyuda kapatıyorum....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
* Ben İzmir'de döndüğümde Nazım kardeşime ayrıntılı bir PM atarım.

* Nazım kardeşim telefon numaramı verdim beni istediğin zaman arayabilirsin (15.00-23.00 arası İzmir dönüş yolunda olacağım) veya bana özel mesaj atabilirsin. İkide bir yeni konu açarak arkadaşların vaktini almaya hiç gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...