Astra soğutma suyu sızdırıyor

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli forum üyeleri direk konu açtığım için mazur görün zira bu konudan çok açıldı fakat resimli bulamadığım için açma gereği duydum .Aracımı aldıktan ve lpg dönüşümü yapıldıktan 2 hafta sonra ilk defa soğutucu suyu ikazı almıştım ve burda belirtmiştim birkaç defa ekleme yaptıktan sonra aynı sorunu tekrar yaşayınca öncelikle aracımın garantisi bittiği ve totalde 4kez çevre illerdeki yetkili servislerle konuyu görüşüp onlarında iyi!! niyetlerinden ötürü aracımı bulunduğum yerdeki özel servise çektim ve durumu izah ettim aracı kontrol edip termostatın gövde parçasını(büyük plastik giriş-çıkış boruları olan) değiştirme cihetine gittik aracımı teslim aldım akşam üzeri kaputu açınca  [img=450x600]http://img7.imageshack.us/img7/306/shs9.jpg[/img] karşılaştım dün tekrar aynı yere götürdüm gösterdim incelediler ve termostatın bir yerindeki plastik simit şeklinde lastikten kaçırdığını söylediler bağlantıları silikonladılar tekrar monte edip teslim ettiler bugün yine sabah aracın kaputunu açtığımda aynı görüntüyle karşılaştım.Peki sorun ne ile alakalı olabilir?bu ayın 2.çeyreğinde servis randevusu almayı planlıyorum acaba ne ile karşılaşabilirim?
1.Aracım hararet yapmıyor
2.Uyarı vermiyor(az diye)
3.Paspaslarda ıslaklık yok
4.Lpg kaynaklı bir sorun olabilir diye lpg yi kontrol ettirdim kablolar vs kaçak yok
5.3günde 3 defa en kısa zamanda servise götürün ikazı aldım fakat aracım bakımdan yeni çıktı daha 1000km olmadı(bir ihtimal bu uyarıyı yetkili servistekiler bana:"serviste bakım yapılırken aracın beyninden servis yapıldı diye uyarıyı siliyoruz"açıklamasında bulundular bunu söyleyen yetkili servis
ևook uzun oldu mazur görün hem üzgün hemde heyecanlıyım daha 3000km dir opelle beraberim sıfır  aracımı sattım astra için artık anlayın ruh halimi maasaaa maasaaa saygılar