silecek suyu püskürtmüyor

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedem saolsun banada o öğretti

ama ben nolur nolmaz porçöz yerine asit oranı daha az olan clit bang kullanmıstım bu arada sölemeyi unutmusum önceden devir daim yaptır diye

Allah tan bi arkdas uyarmıs yoksa kaportan gidecekti bizim yüzümüzden

bariscb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canınız saolsun hiç önemli değildi inan.verdiğiniz bilgiler sayesinde cebimden para cıkmadı.ama boya gitseydi üzülürdüm çünkü aracımda hiç boya yok ve en sevindiğim nokta gecen yedek lastige baktım hiç kullanılamış ve janttaki kursunda gm arması bile duruyordu :)

bariscb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu silecek motoru silecek suyu koydugun yerde duruyor.iki kablo girişini çıkarttıgın zaman kendisi cıkıyor zaten vida falan yok.

soru biraz şaşırttı ama :S

gurcanjr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
subat ayinda sicakliklarin sifirin altinda seyrettigi donemde benim de basima geldi, su puskurtmeye calistim ancak olmayinca birkac kez daha denedim, sonra silecek suyunun dondugunu dusunerek zorlamayi biraktim. ancak havalarin duzelmesine ragmen ayni sorun devam edince, forumdan da arastirarak biraz bilgi edinmek suretiyle tamirciye gittim. ustaya sorunu soyledikten sonra muhtemelen sigortanin yanmis olabilecegini bi bakmasini soyledim, akunun hemen yaninda olan sigorta kutusunu acti, fiskiyeye ait sigortayi degistirdi. borcum ne kadar dedim, ver iste biseyler dedi, cebimdeki paralari cikardim, aralarindan 10 tl'yi secip verdim, usta da 5 tl yeter deyip para ustunu verdi.

velhasil, buyuk ihtimalle cok sorun cikarmayacak bir ariza, ama yine de tamirciye gitmeden once biraz arastirma yapmakta fayda var, hic fikir sahibi olmadan giderseniz ustanin her dedigine inanmak zorunda kalirsiniz.

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Porçöze filan ne gerek var Allah aşkına, yapmayın arkadaşlar. Sadece ve sadece elma sirkesi dökeceksiniz hiçbir yere zarar vermeden içini tertemiz yapacak. Doğal çözüm.