silecek suyu püskürtmüyor

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sanırım yine acemiliğimin kurbanı oldum..silecek suyu içine saf su koymuştum az miktarda kalmıştı,,fakat hava sıcaklıkları -10 altına düştükten sonra + sıcaklıklarda bile su püskürtmemeye başladı sonra gidip - 45 kadar dayanıklı camsuyu aldım içine boşalttım buzu eritir dediler ama daha o gün bugündür silecek suyu rüskürmüyor...muhtemelen ne olmuştur ve bana çok masraf açar mı??:(

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
su motoru yanmıştır büyük ihtimalle ;yada içinde buz falan varsa bir süre sonra düzelecektir ;belkide zorlanmadan dolayı sigortası atmıştır;suyu püskürtmeye çalışınca ses geliyormu eğer geliyorsa belki;fıskiyeler tıkalıdır;sıcak su yada antifiriz koymayı deneyin belki açılır....

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su motoru yanmıştır büyük ihtimalle ;yada içinde buz falan varsa bir süre sonra düzelecektir ;belkide zorlanmadan dolayı sigortası atmıştır;suyu püskürtmeye çalışınca ses geliyormu eğer geliyorsa belki;fıskiyeler tıkalıdır;sıcak su yada antifiriz koymayı deneyin belki açılır....
aynen katılıyorum.donmusta olabılır...

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
püskürtmeye basınca hiç ses gelmiyor

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim motor arasıra gidiyo çat çat biyere vuruyoruz

oda olmadı suni tenefüs yapcan :)

pek hoş olmasada emip biyere tükür 2 kere başıma geldi düzeldi oda olmassa motor değişmesi gerekbilir

bariscb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yollar acık hortumu motordan ayırıp üfledim ses de geliyor ama suyu vermiyor ya içerden tırnakları kırıldı yada başka sorun :S

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben horumu diil direk motorun içini çekioyrum

kireç falnada olabiliyo bi clit bang dök