silecek kolu

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek kolunu bu güne kadar hep kendimize çekmişiz :) dün nerden estiyse ileri doğru ittim, arabada bir tepki olmadı, veya ben hissetmedim, sonra aynı şekilde bir kez daha itince tık tık diye bir röle sesi duydum

sanki 1 itişte bi yerleri açıyor, 2. itişte kapatıyor gibi

varmı bilen ?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benımkıde o işlem arkja sılgecı calıstırıyor ama senınkınde bılmıyorum yagmur sensoru desem o 1 tık yukarı kaldırınca calısıyor

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benimde ileri itince arka sileceği çalıştırıyo...:good:

tahminim hız sabitleyici olabilir...:sorry: kol üzerinde A B gibi büyük harfle sarı veya mavi bi işaret varsa tahminim hız sabitleyicidir...:sorry: kitapcıkta böyle bişi okumuştum ama tam hatırlayamadım ...benimkinde yok bu özellik o yüzden dikkatimi çekmiş ve okumuştum..aklımda bukadar kalmış...:D

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benimde ileri itince arka sileceği çalıştırıyo...:good:

tahminim hız sabitleyici olabilir...:sorry: kol üzerinde A B gibi büyük harfle sarı veya mavi bi işaret varsa tahminim hız sabitleyicidir...:sorry: kitapcıkta böyle bişi okumuştum ama tam hatırlayamadım ...benimkinde yok bu özellik o yüzden dikkatimi çekmiş ve okumuştum..aklımda bukadar kalmış...:D
hız sabıtleyıcı sellektör kolunda olur

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hız sabitleyici değil, sinyal kolunda kendisi

yağmur sensörünü desem, o da değil, bu gün hava yağmurluydu, önümü görmeyene kadar gittim :) çalışmadı

tekrar açtım kataloğa baktım, açıklama bulamadım

kıssadan hisse gıcık kaptım ben bu işe, acaba far yıkamamı dedim, şimdi indim ona baktım, o da değil :)

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabıtleyıcı sellektör kolunda olur

:eek: pardon büle bişi gördüğümü hatırlıyorum...ama malesef sanırım yanlış kolu hatırlıyorum:D :eek: idare edin ardık beyaw...pardons yanee:good:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıyeten bizim 1,6 vectrada da denedim, kolu itince benim arabada ses geliyor, onda seste yok.

savaş uçaklarındaki neydi o koltuğun adı, pimini çekince fırlayan, adını çıkaramadım şimdi, acaba onun gibi bir şeymi ? :) :)

valla benımkıde o işlem arkja sılgecı calıstırıyor ama senınkınde bılmıyorum yagmur sensoru desem o 1 tık yukarı kaldırınca calısıyor

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw sen bu kolu bakiim ileri itince ne olacak derken kırmış olmayasın:D ..bu ses onun sesi olmasın..:kop:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok üstat, çatırdamadı :) sadece röle sesi geliyor cimden.

yaw sen bu kolu bakiim ileri itince ne olacak derken kırmış olmayasın:D ..bu ses onun sesi olmasın..:kop: