SFİ GSİ'mı ?--306 GTİ'mı sizce hangisi....

Sizce pistte 0-400m

• GSİ'mı...

Oy: 78 69.6%
  • GTİ'mı..

Oy: 34 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    112

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilecek en kötü şey oldu :(
kazadan bile kötü yani kosko karşılıyo kaza olsa

piston kırdım :cry: :cry: :cry: :cry:

bana bu araba işi yaramıyor
Çok büyük geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm :( ama sonuçta mekanik kul yapısı yani;) sorun çıkarması normal inş. fazla üzmeden seni,altından kalkarsınız:(

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim çok geçmiş olsun ya :(:( Bu nasıl bir aksiliktir?Sonuçta makine işte,olabiliyor maalesef böyle şeyler.Masraf çok ağırmış,5 tutacak galiba :( GSI olsaydı 350-400 e aslan gibi çakardın Mahle pistonları işte ama sağlık olsun kardeşim

teşekkür ederim yavuz abicim
başıma gelmesinin düşündüğüm hatta düşünmediğim en son şey aksilik gelir beni bulur caddyde böyle gitti :(
sağlık olsun

teşekkür ederim arkadaşlar

Erkut 205

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.205team.com
Geçmiş olsun üzücü bir durum Ankarada var toparlıyacak birisi ama sanırsam kendi ustanız mevcut umarım en az minumum hasarıyla çıkarırsınız.Bence oynamadan kapatmayın üst kapağı:good:

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun harun. ankarada bi 306 gtia piston arandığını duymuştum demek ki senin arabaymış. eğer bi ihtiyacın olursa her türlü yardımcı olmaya çalışırım aklında bulunsun...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzücü bir durum Ankarada var toparlıyacak birisi ama sanırsam kendi ustanız mevcut umarım en az minumum hasarıyla çıkarırsınız.Bence oynamadan kapatmayın üst kapağı:good:
eyvallah çok sağ ol oynama derken nasıl oyanayalım ??
bu meretin parçalarıda nekadar pahalıymış :cry: :cry:

çok geçmiş olsun harun. ankarada bi 306 gtia piston arandığını duymuştum demek ki senin arabaymış. eğer bi ihtiyacın olursa her türlü yardımcı olmaya çalışırım aklında bulunsun...
çok sağ ol alper eyvallah
aradık piston kolu bulduk bir tane sadece sekmanları sıfır almak zorunda kaldık :(

Erkut 205

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.205team.com
eyvallah çok sağ ol oynama derken nasıl oyanayalım ??
bu meretin parçalarıda nekadar pahalıymış
Pistonların birbirine olan yakınlıklarını bilmiyorum 2,0 cc nin fakat kapakta ve gövde de işlemler yapılabilir egzantrik takılabilir.Esasında bunları yapıcak ustalar daha iyi bilir yani millette öyle bi teknik bilgiler varki krankı taşlıyarak adamlar güç artışı sağlamadan motora, kavrayışı yüksek oranda arttırıyolar yere aktarılan güç emsallerine göre çok fark ediyor ama işte önemli olan onları bilmek ve uygulamak.Evt pahalıdır parçaları gerçi ben bu konuda kendi aracım olarak parça fiyatlarından oldukça memnunum.

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harun büyük geçmiş olsun inşallah derdin en kısa zamanda çözülür

İnan çok üzüldüm:(ama yinede herşeyin hayırlısı demek düşüyor

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pistonların birbirine olan yakınlıklarını bilmiyorum 2,0 cc nin fakat kapakta ve gövde de işlemler yapılabilir egzantrik takılabilir.Esasında bunları yapıcak ustalar daha iyi bilir yani millette öyle bi teknik bilgiler varki krankı taşlıyarak adamlar güç artışı sağlamadan motora, kavrayışı yüksek oranda arttırıyolar yere aktarılan güç emsallerine göre çok fark ediyor ama işte önemli olan onları bilmek ve uygulamak.Evt pahalıdır parçaları gerçi ben bu konuda kendi aracım olarak parça fiyatlarından oldukça memnunum.

valla şu anda acayip soğudum arabadan en son olması gerenken arızaydı :(
şu anda yapılsın standardı versin yeter valla
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim

Harun büyük geçmiş olsun inşallah derdin en kısa zamanda çözülür

İnan çok üzüldüm:(ama yinede herşeyin hayırlısı demek düşüyor

çözüyoruz yavaş yavaş sağ ol cevat abi herşeyin hayırlısı tabiki her zaman