S60 navigasyon astra j

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: S60 navigasyon astra j

Cihazın menüsü necvox'a vs. benzemiyor. Bu bildiğiniz çin malı cep telefonları gibi. Hiç tavsiye etmem. Bilinmedik bir marka kesinlikle almayın. O kadar para verdiğiniz araçta bu s60 çok berbat durur.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence uzak durun bilindik markalara yonelin, cylone yada az daha ustune koyup necvox platinum serisi taktirin derim..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum şu anda pıyasada satılan cıhazların hepsı s60 emın ol hepsı aynı fabrıkda uretılıyor buna sadece x fırma alıp kendı arayuzunu y fırma alıp kendı arayuzunu yujluyor ve garantı olayı baslıyor menu necvox ıle aynı cunku bende cıhazı taktırmadan once emınonunde bırkac yerde farklı markalar cıhaz aynı s60 zaten kendılerıde soyluyor bız sadece garantı ıcın ve ıthalat olayı ıcın ısım verıyoruz dıyor yanıı garantılı bulblıyorsanız satıcısı urunun arkasında duran gonul rahatlıgı ıle alın

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

spitemre link' Alıntı:
Dostum şu anda pıyasada satılan cıhazların hepsı s60 emın ol hepsı aynı fabrıkda uretılıyor buna sadece x fırma alıp kendı arayuzunu y fırma alıp kendı arayuzunu yujluyor ve garantı olayı baslıyor menu necvox ıle aynı cunku bende cıhazı taktırmadan once emınonunde bırkac yerde farklı markalar cıhaz aynı s60 zaten kendılerıde soyluyor bız sadece garantı ıcın ve ıthalat olayı ıcın ısım verıyoruz dıyor yanıı garantılı bulblıyorsanız satıcısı urunun arkasında duran gonul rahatlıgı ıle alın

Menüyü necvox'la nasıl aynı görüyorsunuz anlamıyorum doğrusu. O yaz fontlarının taşkınlığı ve basitliği, logoların basit ve neredeyse dos görüntüsü :((

Necvox kullanıcısıyım bence alakası yok bu cihazın necvoxla.

na5u5y6e.jpg
pu3apyra.jpg
[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/14/05/04/y4esa8a8.jpg[/img]

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

üç beş kuruştan kaçmayın ,belli marka alın sonradan pişman olmayın

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Menüyü necvox'la nasıl aynı görüyorsunuz anlamıyorum doğrusu. O yaz fontlarının taşkınlığı ve basitliği, logoların basit ve neredeyse dos görüntüsü :((

Necvox kullanıcısıyım bence alakası yok bu cihazın necvoxla.

na5u5y6e.jpg
pu3apyra.jpg
[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/14/05/04/y4esa8a8.jpg[/img]

Mucahıt dostum senın cıhaz ıle aynı olmayabılır ama senden bı oncekı versıyon veya ılk cıkanı işte bılmıyorum tam ıkısıde aynı cunku gıttıgım satıcıda necvox 1200 tl s60 da 700 tl idi bırı garantılı dıgerı Allaha emanet ok 045thumbsup 045thumbsup

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

spitemre link' Alıntı:
Mucahıt dostum senın cıhaz ıle aynı olmayabılır ama senden bı oncekı versıyon veya ılk cıkanı işte bılmıyorum tam ıkısıde aynı cunku gıttıgım satıcıda necvox 1200 tl s60 da 700 tl idi bırı garantılı dıgerı Allaha emanet ok 045thumbsup 045thumbsup

Olabilir. Benimki 9833 HD Black Edition

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Olabilir. Benimki 9833 HD Black Edition

Senınkının olması zaten suanda ımkansız senınkı bılgım kadarı ıle en yenı versıyon ama emın ol bu cakal cınlıler sımdıden uzerınde calkısımaya baslamaıstır :) :)

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilindik marka taktırmak en iyisi sanırım teşekkürler küçük ilde olduğumuz için herşey ateş pahası.. :(

oguzhan_orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

S60 cihazı inceleme şansım oldu açıkcası beğenmedim basit geldi bana ancak araca uyumu tam. Fiyat olacakta 1000 liraydı bilginize.