Navimate Navigasyon İnceleme (Video-Foto)

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, yeni aldığım ve taktırdığım Navimate navigasyon cihazını sizler için inceledim. cihazı Odak Opel den Tarık bey ayarladı. Ankarada olduğum için montajını Ergazi elektronik yaptı. Herşey dahil 1500 tl ye yapıldı. Tarık bey ürünün tedariği olsun, kargosu olsun süper bir iş çıkardı. Ergazi elektronik ise işinin ehli profesyonel bir yer. mükemmel işçilik ve saygılı kişiliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Gelelim ürüne, benim için olmazsa olmaz usb den müzik dinlerken aynı anda navigasyonu kullanabilmekti. radyo, cd ve usb den müzik dinlerken ekranlar arası geçiş yapabildiğimizden dolayı diğer uygulamaları çalıştırabiliyoruz. yani navigasyonumuzu her daim kullanabiliyoruz. burada önemli olan nokta; aracım edition olduğu için navi cihazının yazılımının içine tek satır ekran yazılımını koymak gerekiyor yoksa cihaz da araç kumandaları aktif olmuyor. radyo açıkken navigasyonu çalıştırdığınızda naviden herhangi bir uyarı ses geldiğinde müziği otomatik kesiyor ve uyarı yada yönlendirme sesi bittiğinde radyonun sesini geri veriyor. usb den müzik dinlerken hem usb hem navinin sesi aynı anda veriliyor. ama iki seste gayet net duyuluyor. aracın kendi yol bilgisayarı ekranı siz hangi ekranda olursanız olun ekranda gözüküyor. geri görüş kamerası gece gündüz gayet net. şimdilik tek kötü özelliği usb den müzik açarken biraz geç okuması. gerçi benim usb de çok çeşitli dosyalar var belki ondandır diye umuyorum. üzerinde dont panic navi programını ben sevmediğim için igo primo 2.4 kullandım.igo açılış resmide bana ait. cihazın teması ise bu forumda cyclone için paylaşılmış olan temadır.
umarım işinize yarar. videoda anlam veremediğim bir uğultu var sanırım kamerada bir sorun oluştu bunun için özür dilerim.halbuki çekim yaptığım sırda çok sessiz ve sakindi. herkese saygılar.

Video

Opel Astra J Navimate Navigasyon (Türkiye)

[img=800x600]http://imageshack.us/a/img827/307/i...mageshack.us/a/img685/3949/img2570l.jpg[/img]
[img=800x600]http://imageshack.us/a/img46/5104/i...mageshack.us/a/img41/8817/img2572ns.jpg[/img]
[img=800x600]http://imageshack.us/a/img818/1129/...imageshack.us/a/img16/9769/img2574e.jpg[/img]
[img=800x600]http://imageshack.us/a/img41/7867/i...mageshack.us/a/img17/2554/img2576fx.jpg[/img]

Serialkiller

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimate Navigasyon İnceleme (Video-Foto)

beyfendi gerçekten çok güzel bir ürün hayırlı olsun. dediklerinden birşey anlaşılmıyor cızırtıdan dolayı ama demek istediklerini resimlerde ve yazdıklarında ben gayet iyi anladım gayet güzel bir çalışma olmuş. usb den müzik dinlerken aynı anda navigasyona benim opelde bağlanamıyorum sen bunu takrırarak hem daha ucuza hemde daha güzelini elde etmişsin.  victoryy

047shakee 047shakee 047shakee 047shakee 047shakee 047shakee 047shakee 047shakee
thnxx

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel bi sistem gule gule kullanın.

Bu arada bısey sormak ıstıyorum. benım aractaki navıgasyon cıhazımda USB'den şarkı dınlerken şarkı listesi yok. Sırayla calısıyor yani. İstedıgım şarkıyı secıp calma ımkanım yok dolayısıyla.

Sizinki nasıl?

Bır de dıyelim USB'den muzık dınlıyorum. radyoya veya baska bı bölüme gectım. Tekrar USB'ye gectıgımde hooop en baştaki şarkıdan baslıyor, kaldıgı yerden degıl. O dsa gıcık bir durum : )

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık  bravoo bravoo bravoo
Baştan sona izledim videoyu  thnxx

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ellerinize ve Emeğinize sağlık çok güzel ve detaylı bir inceleme olmuş.
Merak edenler için çok açıklayıcı olmuş ..

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Bu urunu araca takarken su anda kullandigimiz ekrani sokup yerine bunu mu takiyorlar, yoksa yazilim gibi bir seyle cd 400 deki ekran bu hale mi geliyor? Cahilligimi bagislayin hem opel de yeniyim hem de bu navi, dvd, geri gorus kamerasi teknolojisine biraz yabanciyim. Samsung galaxy note 2 kullaniyorum. Navimate taktirirsam telefonu bluetooth ile gorur mu acaba?

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Bu urunu araca takarken su anda kullandigimiz ekrani sokup yerine bunu mu takiyorlar, yoksa yazilim gibi bir seyle cd 400 deki ekran bu hale mi geliyor? Cahilligimi bagislayin hem opel de yeniyim hem de bu navi, dvd, geri gorus kamerasi teknolojisine biraz yabanciyim. Samsung galaxy note 2 kullaniyorum. Navimate taktirirsam telefonu bluetooth ile gorur mu acaba?

cahillik ne demek hocam yardımcı olacağız tabiki... bizde buralardan bir şeyler öğreniyoruz. arkadaşlar sağolsun.
yazılımla ekran 2" den 7" olmuyor malesef :) şaka bir yana bu apayrı bir ekran, ayrı bir cihaz. evet dediğiniz gibi ana ekran sökülüp bu cihaz takılıyor. aracınızdaki tüm kumandalara içindeki yazılım sayesinde birebir uyum sağlıyor. bluetooth olan tüm telefonlarla bu cihaz uyumlu. bende nokia var sıkıntı yok. eşimde galaxy s3 var. sizin için deneyip en kısa zamanda onunda sonucunu yazarım.

bu arada diğer arkadaşların mesajları için teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
ekran degisiyor eski ekran yenisiyle kablo yardimiyla baglanip aracin torpido arkasina gizleniyor arka planda oda calisiyor
Bluetooth telefonlarin hepsini aracta kullansbilirsiniz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Güzel bi sistem gule gule kullanın.

Bu arada bısey sormak ıstıyorum. benım aractaki navıgasyon cıhazımda USB'den şarkı dınlerken şarkı listesi yok. Sırayla calısıyor yani. İstedıgım şarkıyı secıp calma ımkanım yok dolayısıyla.

Sizinki nasıl?

Bır de dıyelim USB'den muzık dınlıyorum. radyoya veya baska bı bölüme gectım. Tekrar USB'ye gectıgımde hooop en baştaki şarkıdan baslıyor, kaldıgı yerden degıl. O dsa gıcık bir durum : )
istediginiz  sarkiyi secip calma mutlaka vardir albumleri klasor halinde yapin o klasoru acip tumunu sec derseniz o klasordeki tum sarkilari ekrana getirir.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Bilgi icin tesekkurler arkadaslar. Bu super bir seymis yahu. Adana Onatca da takabilirler mi acaba? Yarin bir konusayim bakalum ne diyecekler.