Radar noktaları e-postalarda dolaşıyor!.. Emniyet inceleme başlattı...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben radar aracına selektör atıyorum :) bi de çevirme yapan polislere selektör atıyorum :) bazen de böyle yırtıyorum. yavaş gitme gibi bir lüksüm maalesef yok, işler hızlı

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prince' Alıntı:
iyi de uyarı levhasını en gözükmeyen yere koyuyor, şans eseri tabelayı görsen 20 metre sonra radarı da görüyorsun . yani girmiş oluyorsun radara.

en iyisi kenara çekip beklemek, yeni yasaya göre aracın başına gelip ceza yazmıyorlar
yol genelde sag kenarına koyuyorlar ama sanırım sen sürekli sol şeritten gidiyorsun:) :D

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sınırı da %10 artırıma genelde ceza kesilmiyor yani normal(ş.içi degil)yolda 99 otobanda 132 km hız yapabilirisniz...Az da sayılmaz bu hızlar...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim gecen hafta kayseri yolunda şehirler arası yol yanii 115 le girdim radara cezaydı falandı filan dı derken sordum kaca kadar izin var kamera var ekip arabasının içinde 110 a kadar izin veriyoruz diyor adam bana hatta orda bi tane ford 106 ile gecti bişey demediler;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde esnek davranıyorlar ama bazı bölgelerde de affetmiyorlar, 85 ile ceza yediğimi biliyorum, neymiş meskun mahal geçişi, tabela 70 km :mad:

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
abicim gecen hafta kayseri yolunda şehirler arası yol yanii 115 le girdim radara cezaydı falandı filan dı derken sordum kaca kadar izin var kamera var ekip arabasının içinde 110 a kadar izin veriyoruz diyor adam bana hatta orda bi tane ford 106 ile gecti bişey demediler;)
kural bu ama onlar %10 üst sınır 104 le ceza yiyen çok var buralarda özellikle e-5 de izmit-adapazarı arası....O polisleri buraya tayin ettirelim bunlarıda oraya..:)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Radardan geçtikten sonra yırtık diye hızınızı artırmayın.
iki hafta önce gördüm . Bazı radar araçlarına çift koymuşlar . arka geçişleride tespit ediyorlar. Şehir içersinde 30 km tahtit olan biryerde pusuya yatmışlar ozaman farkedim aracın yanında beş dakika kadar kaldım .
yandan inceledim . önden arkadan kurtulan yok .Zaten eğimli bir yer 30 km re ile kimgider ayni yerde zaman zaman yapıyorlar.:D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakarya jandarma trafikleri seni nasıl affetti bilmem ama kesinlikle tavizleri yoktur....Sanırım karasu jandarma trafik ekibidir.Sakarya affetmez bilgine...

Karasu Jandarmada affetmez :) (bizzat test edilmiştir.)

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Anti Radar bendede var..ama pek kullanmamistim....
Dun yeniden kullanmaya basladim..Bakalim ne kadar ise yarayacak..

Burada simdi her yere radarla kamera kurmaya basladilar ..