Sürücüler dikkat! Radar her yerde

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende radar olmayacağını bildiğimden dolayı bastım insallah yoktur..
Radar olsaydı ve radara girseydin mutlaka durdurulup telsizden de hızını öğrenip cezayı yerdin

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manisa salihli girişi yakınlarında hiç işaret görmedim belki vardı farketmedim radara girdim gerçi önceden farkedip hızımı düşürmüştüm ama yineden uzaktan okuyor galiba yakalandım

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manisa salihli girişi yakınlarında hiç işaret görmedim belki vardı farketmedim radara girdim gerçi önceden farkedip hızımı düşürmüştüm ama yineden uzaktan okuyor galiba yakalandım
Benim bildiğim 500m'den alıyor.Yani radar arabasının yanından geçerken yavaşlamak yetmiyor.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D :D :D radar yerlerine koptum :):)

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eywahhhhhhhhh yandık desenize :eek: Hız meraklısı değilim ama bomboş yolda 50 tabelası var mesela bassan 150 ile bile rahat gidersin.Gitmeni engelleyecek bi olayda yok.Ne biliyim köprü ayağı, kasis yada eğimli yol vs... Eeeee neymiş tabela 50 imiş miş miş....Polislerin harçlıkları artacak yaaa başka bişe değil :mad:

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radara girdiğimde birisi de bu şekilde itiraz ediyordu yolu ayırmışsın trafik çok seyrek bu yolda 90 la gidilirmi diye ama dinleyen tabi ki yoktu oda yedi cezayı

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
91 km ile sivas çıkışında ceza yazdılar bana. araba ford fiesta van idi. ruhsatta kamyonet yazıyordu. ruhsata hususi işlenmemiş araçlarınız (vandan dönmeler ) hız sınırında kamyonet sınıfında ona göre hareket edin.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeşilköy atatürk havalimanı - sahilyolu istikametinde virajı aldıktan sonra burun buruna geliyosunuz radarla ama iş işten geçmiş oluyo ...unutulmuş...bu arada gece radar kurulmuyo bildiğim kadarıyla hiçbiryerde yada teknik ekipmanımı yok türkiyenin..ben bi kere yakalandım şimdiye kadar şarköy girişine gelmeden e-5 tekine

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa Yalova karayolunda da var gezici bir radar.

Yalnız kendisini biraz kabak gibi belli ediyor, sağ şeritten tıngır mıngır giden, ön göğsünde takometremsi bir cihaz ve tepesinde eşşek gibi telsiz anteni olan siyah Renault 12 SW görürseniz, aman deyim.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
YERLERINI YAZDIK aynı arabalar gezıyor ıste 5 10 km ılerı gerı
bıraz dıkkatlı olun yakalanmazsınız