Radar noktaları e-postalarda dolaşıyor!.. Emniyet inceleme başlattı...

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolsun adam faydali iş yapmısta keske ... olmasaydı :D da yerleri bilseydik

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya o cihaz bende olsa varya kosuya cıkarken bile yanıma alırım :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Yazın tanıdık bir polisle konuştuğumda yok öyle bişey demişti.tespit edilemiyormuş. yurtdışından cihazı getirdim ama kullanamadım henüz, tırsıyorum:)

aynı mantık ile çalışıyor.laser gönderiyor gelen sinyallere göre hızını belirliyor.Yani sende sinyal gönderiyorsun,radarı yakalamak için.neden seni tespit edemesin ki? ben TV de izledim, adam ekip arabasının ekranında göstermişti.sana söyleyen polis bilmiyormuş bence.sen yine dikkatli ol derim ben

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben bi tek köprü yolundakiyle ilgileniyorum çünkü şehir içinde daha hızlı gidiyorum şehir dışına çıkınca yavaş yavaş
m3 ile bostancı sahil yolunda 175 ytl hız 90
sonra polonez köy yolunda x5 ile 175 ylt 95
şile yolunda dogan slx ile 175 ödedikten sonra artık sagda bi tarafı çökük yada park lambası yanmayan emniyetin kullandıgı araçlardan birini görünce hız kesiyom tabi cihaz arka camda takılı ise yandık

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Şu hız sınırları yeniden belirlenmeli. Özellikle şehirlerarası yollarda otoban olmayan yerlerde yol nasıl bitecek? ayağımın ucuyla dokunduğum halde ibre 110 gösteriyor. Dışarıya bakıyorsun sanki 60'la gidiyormuş gibi geliyor uzun yolda insana. Yollar boş olunca hızlı gittiğini anlamıyor insan. 90 çok az. Buna karşılık şehiriçinde hiç radar yok. Caddelerde arabalar vızır vızır. Asıl hız sınırına burada dikkat etmek lazım. Hele hele ayrılmış yollarda (geliş ayrı gidiş ayrı) radara hiç gerek yok. Eskiden aynı yol geliş-gidiş için kullanılıyor kaza oluyordu. Yok artık böyle yollar.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
aynı mantık ile çalışıyor.laser gönderiyor gelen sinyallere göre hızını belirliyor.Yani sende sinyal gönderiyorsun,radarı yakalamak için.neden seni tespit edemesin ki? ben TV de izledim, adam ekip arabasının ekranında göstermişti.sana söyleyen polis bilmiyormuş bence.sen yine dikkatli ol derim ben

iyice tırstım:) Bu cihazın cezasıda acayip yüksek. Yanlış hatırlamıyorsam 1 ay hafif hapis cezasına kadar yolu var. En iyisi kutusunda durmaya devam etsin

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
iyice tırstım:) Bu cihazın cezasıda acayip yüksek. Yanlış hatırlamıyorsam 1 ay hafif hapis cezasına kadar yolu var. En iyisi kutusunda durmaya devam etsin
en güzeli, radarı geç farkedip yavaşlarken, hay Allah şimdi avyayı yedik, girdik mi acaba radara diye düşünerekten çevirmeye yaklaşmak , apayrı bir heyecen :D

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
Şu hız sınırları yeniden belirlenmeli. Özellikle şehirlerarası yollarda otoban olmayan yerlerde yol nasıl bitecek?
90 çok az.

burda otobanda hiz siniri yok :D

bu hafta otobanda 190 km/h saat hizla giderken arkamdan bir merso geldi, zor saga kactim. adam en az 240-250 ile gidiyordu... tabii burda " asfaltim gaymak" olayi var ama 90km/saatte cok sacma.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Yazın tanıdık bir polisle konuştuğumda yok öyle bişey demişti.tespit edilemiyormuş. yurtdışından cihazı getirdim ama kullanamadım henüz, tırsıyorum:)

O arkadaş bunu tam iyi öğrenememiş. Fransadan gelen bir arkadaşımda yakaladılar. Güç bela cezadan yırtı ama cihazını söktürdüler. Bilginize. :( :(

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence en iyisi yavas gitmek o zaman sorun cıkmaz