Radar noktaları e-postalarda dolaşıyor!.. Emniyet inceleme başlattı...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yollar düzgün olsa radara falan gerek kalmıcakta bu memleketin sorunu bitmez ya...

yollar düzgün olsun ehliyeti de her önlerine gelene vermesinler bi de arabaların muayeneleri daha sağlıklı olsun kazalar çok büyük oranda azalacaktır şuanda radar falan hikaye parası bol olan yine allah ne verdiyse gidiyo radar falan dinlemiyo...

tatlisert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çokta bilinmeyecek bişey değil ben Kutahya- Eskişehir arasında 2 kontrol noktası ve 3 radar yerini yoldaki her geçen araba ve otobüs şöförleri söylerler bu işin en güzel yanı ne biliomusunuz eğer birisi bizlerin gideceği yönde trafik kontrolü ve radar varsa sellektör yapıp uyarıyor ya onlardan allah razı olsun bizlerde aslında bu radar ve benzeri trafik uygulamalarına kızmamamız lazım onlar bizlerin can güvenliği için denetim ve kontrol yapıyorlar yoksa hereks 140- 160 gidecek ne oluo 10 kişinin 10 uda hız ihlali yapacağına gerçekten caydırıcı ama tam deil 10 kişinin en az 4ü zaten trafik kurallarına uymuyor zaten turkiyedeki yol şartlarıda açıkçası otobanlar dışında hız yapmaya elverişli değil herkese dikkatli guvenli huzur dolu yolculuklar dilerim.

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide bizim emniyetimiz bilgi sızdırmazdı al işte adamlar bırak radarı içindeki polisin gözlük markasına kadar söylemiş. daha ne diyeyim. mail bende var halen duruyor ama kimin gönderdiğini bilmiyorum hız yapmadığım için pek umursamadım ama doğru olabilir.

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Sabit radarların sadece maliyeye gelir temininden başka birşeye yaramadığına inanıyorum.Trafikte yanliş davranışlar sadece ceza ile değil EĞİTİMLEDE ortadan kaldırılmalı bunun için motorize görevliler olmalı ve uyarıda bulunmalı ama tüm vergilerinin %65 dolaylı vergiden temin edilen ülkemizde canlar alan hatalı davranışlar para cezalar ile değerlendirilmek siyasilerin işine geliyor.Tek suçlu aramıyorum ama herşeyde olduğu gibi siyasiler bu konuda ihmal içindeler.Trafik canavarından kurtulmanın BİRİCİK YOLU EĞİTİMDİR.....anti radar v.s kişisel çözüm arayışlarıdır boşa çabalardır dostlar