Opel Astra J 2013 LPG

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hmm anladım abi hayırlı uğurlu olsun inşallah sorunsuz binersin araca ;)
neyaptın sen hoparlör işini.ses sistemleri bölümünde yazdım ama görmedin sanırım. arka kapılar için hoparlör demiştin .baktınmı tesisat varmı? ben servise sordum tesisat yok dediler ve tek hoparlör fiyatı 168 tl ve artı işçilik . çok para

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyaptın sen hoparlör işini.ses sistemleri bölümünde yazdım ama görmedin sanırım. arka kapılar için hoparlör demiştin .baktınmı tesisat varmı? ben servise sordum tesisat yok dediler ve tek hoparlör fiyatı 168 tl ve artı işçilik . çok para

yok abi daha bakma fırsatım olmadı elimde 2 tane sony 13 cm hoporlör var onları takayım demiştim ama tesisat yoksa sıkıntılı tabi serviste çok pahalıymış ya peki tesisat var sa ben bunları taksam garanti konusunda bir sıkıntı olur mu ki acaba

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yok abi daha bakma fırsatım olmadı elimde 2 tane sony 13 cm hoporlör var onları takayım demiştim ama tesisat yoksa sıkıntılı tabi serviste çok pahalıymış ya peki tesisat var sa ben bunları taksam garanti konusunda bir sıkıntı olur mu ki acaba
garanti konusunda sıkıntı olmaz takabiliyorsan tak gitsin.
tesisat konusuna gelince enjoy larda tesisat çekili ama hoparlör yok dediler.bizimkilerde durum nedir bilmiyorum .servisi aradım ustalardan birisi tesisat var dedi digeri yok dedi.gözü karartıp söküp bakacagız anlaşılan .ama tesisat yoktur sanırım ,olsaydı hoparlörünü de koyarlardı.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti konusunda sıkıntı olmaz takabiliyorsan tak gitsin.
tesisat konusuna gelince enjoy larda tesisat çekili ama hoparlör yok dediler.bizimkilerde durum nedir bilmiyorum .servisi aradım ustalardan birisi tesisat var dedi digeri yok dedi.gözü karartıp söküp bakacagız anlaşılan .ama tesisat yoktur sanırım ,olsaydı hoparlörünü de koyarlardı.

yok hoparlör koyma ile tesisatın alakası yok çünkü bende bu araçtan önce fiesta var dı onda da hoparlör yoktu ama tesisat vardı. ben bi sökeyim de bi bakayım müsait bir zamanda inşallah neyse konuyu çok dağıttık diğer yerden konuşalım bunları :)

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm aractırmalar sonucunda sizin katkılarınız ve bilgileriniz ile bugun mgs otogaz sistemi taktırmak için aracımı cetin otogaz a bıraktım.. ilk izlenimlerimi aracı aldıktan sonra aktarırım...