Navi 600 Hakkında Soru

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi 600 Hakkında Soru

Son karar elbet sizin ama siz şu an köprünün başındasınız. Bilirsiniz köprüyü geçtikten sonra olanları. 62bin liralık farkı ne ile kapatıyorsunuz anlamış değilim. Siz aracınızı 57bin gibi bir fiyata çok rahat alabilirdiniz. Aradaki 5bin liralık farka kaç tane navi girer düşündünüz mü. İlk bakım dediğiniz de taş çatlasa 500 lira.  Herkes hata yapabilir eyvallah navi siparişini es geçmiş olabilirler ama araç geldikten sonra biz navi opsiyonunu unuttuk, araç boş geldi sizden de şu kadar fiyat aldık ya aracı kabul edin fiyat farkını geri ödeyelim ya da bu araç stoğumuzda dursun yenisini sipariş çekelim deseler idi olaya iyi niyetle bakabilirdik. Ama ekran yanık çıktı ekranı değiştirdik yok amcam yengem olurdu diye düpedüz kandırmaya teşebbüsleri ve fahiş fiyatı da almaları gözardı edilecek şeyler değil. Ayrıca sonra araçtan memnun olmadınız diyelim, yenisi ile değişim istediğinizde başabaş değişim yapılacağını mı sanmaktasınız?

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Son karar elbet sizin ama siz şu an köprünün başındasınız. Bilirsiniz köprüyü geçtikten sonra olanları. 62bin liralık farkı ne ile kapatıyorsunuz anlamış değilim. Siz aracınızı 57bin gibi bir fiyata çok rahat alabilirdiniz. Aradaki 5bin liralık farka kaç tane navi girer düşündünüz mü. İlk bakım dediğiniz de taş çatlasa 500 lira.  Herkes hata yapabilir eyvallah navi siparişini es geçmiş olabilirler ama araç geldikten sonra biz navi opsiyonunu unuttuk, araç boş geldi sizden de şu kadar fiyat aldık ya aracı kabul edin fiyat farkını geri ödeyelim ya da bu araç stoğumuzda dursun yenisini sipariş çekelim deseler idi olaya iyi niyetle bakabilirdik. Ama ekran yanık çıktı ekranı değiştirdik yok amcam yengem olurdu diye düpedüz kandırmaya teşebbüsleri ve fahiş fiyatı da almaları gözardı edilecek şeyler değil. Ayrıca sonra araçtan memnun olmadınız diyelim, yenisi ile değişim istediğinizde başabaş değişim yapılacağını mı sanmaktasınız?

Sizin söylediklerinizin aynısını ben de onlara söyledim. Opel Türkiye yeterince sert çıkmış olacak ki her türlü zararınızı karşılarız diyorlar. Fiyat konusunu ise ayrıca görüşeceğim. Ancak Erdemir Opel'den bir arkadaşıma sordum. Normal fiyatın 62200'e denk geldiğini ve sitedeki fiyatların bayi fiyatlarını tutmadığını söyledi. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Sitede 59000'a denk geliyor sanırım Navi 600'lü bir cosmo sedan.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen doğru sitedeki fiyatlar bayilerdekini tutmuyor. Liste fiyatından 3-4 bin aşağısına aracını alan arkadaşlar var. :)  İlk sayfaya ekledim. Navi600 sunroof A.S sedan 1.4t 62bin lira. Bana göre bir durum yok elbette ama burada hepimiz en eski üyeden en yenisine birbirimize yardımcı olmaya çalıştığımız için fikir belirtiyoruz. Son tercih sizin.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis olarak da istanbul da Odak. ֖tesi yok yani, sağır sultan bile biliyor bunu. :)  Zaten arkadaşların nasıl olduğunu burada yaptıkları katkılar ile de anlayabilirsiniz.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Aynen doğru sitedeki fiyatlar bayilerdekini tutmuyor. Liste fiyatından 3-4 bin aşağısına aracını alan arkadaşlar var. :)  İlk sayfaya ekledim. Navi600 sunroof A.S sedan 1.4t 62bin lira. Bana göre bir durum yok elbette ama burada hepimiz en eski üyeden en yenisine birbirimize yardımcı olmaya çalıştığımız için fikir belirtiyoruz. Son tercih sizin.

Doğru söylüyorsunuz ancak ben de Erdemir'de çalışan arkadaşıma sordum. 61500 vereceğim son fiyattı dedi. Nasıl liste fiyatından 3-4 bin TL aşağı alabiliyorlar onu da anlayabilmiş değilim. Keşke gidip Odak'tan alsaymışım ama o zaman bilmiyordum yapacak bir şey yok. Kazıklandığımı da kabul etmek istemiyorum. Keyfim kaçıyor. Sıkıldım bu işten ya...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Verdiğiniz parayı düşünmeyin, istediğiniz özellikteki aracı almaya bakın derim.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaç gündür kara kara düşünüyorum ne yapacağız bu işi diye. Doğru düzgün çalışan bir sistem de yok. Nasıl kendinden bu kadar emin, sorunsuz yaptıracağım ben senin sistemini diyor anlayamıyorum. Neyse pazartesi tekrar konuşacağım. Ya bir sistem beğeneceğim takacaklar ya da artık geri mi alırlar aracı bilemiyorum. Keyfim kaçtı iyice ya. Hiç yeni araç almışım hissi yok.. :(

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metalimtrock link' Alıntı:
Kaç gündür kara kara düşünüyorum ne yapacağız bu işi diye. Doğru düzgün çalışan bir sistem de yok. Nasıl kendinden bu kadar emin, sorunsuz yaptıracağım ben senin sistemini diyor anlayamıyorum. Neyse pazartesi tekrar konuşacağım. Ya bir sistem beğeneceğim takacaklar ya da artık geri mi alırlar aracı bilemiyorum. Keyfim kaçtı iyice ya. Hiç yeni araç almışım hissi yok.. :(
arkadaşım şimdi baktım verdiğiniz paraya zaten sizden fazla para almışlar bence direk iade edin aracı yada 4bin lira kadar para iadesi yapsınlar ancak yukarda söylediğim opsiyonlarıda eklesinler aracın üstüne (JBL, Kicker, Pioneer gibi artı android işletim sistemli navi) ancak öyle kabul edin. kabul etmezlerse verin mahkemeye zaten opel türkiyeye şikayet etseniz çekerler ipini bayinin, bu riski göze alamazlar.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracı iade edin demişsiniz de, servis öyle bir söylemde bulunmamış sanıyorum.
Servis ya aracı iade alalım ya da istediğiniz garantili multimedia sistemini takalım dememiş ki, yanılıyor muyum?