Navi 600 Hakkında Soru

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi 600 Hakkında Soru

Araçtan memnun olmazsan ileride değişirim dediğine göre bakalım şimdi değişim talebine ne cevap verecekler. Buradan çıkar müdürün samimiyeti. Şimdi yan çizerse demekki yine yalan dolan kıvırma. O zaman hiçbir sözlerine güven olmaz demektir ve direkt yasal süreci başlatmak gerek. Türkiye de böyle işlerin dönmesi geçekten çok çok yazık.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında elinizde yasal bir belge yok. Sipariş formunuzda navi600 yazmıyor. Ödediğiniz paranin faturası da yok. Soyledikleinize gore Hukuki olarak yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Sözlü olarak söyleyin navi600lu bir araç istiyorum diye biraz şansınızı zorlayın yoksa onların isteklerine gore hareket edeceksiniz. Şahsen ben aracın direk degisimi taraftarıyım.

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lütfen yanlış anlamayın ama adamlar sizi aleni üçkağıta getirmeye çalışmış ekran yandıydı ettiydi bide yanlışlık oldu muhabbeti    müdürü bilmiyomu sanki boş geldiğini necvox takıldığını  1500 liralık cihazın çıkışını ne diye yapmışlar sibop kapağımı bu siz hala pozitif düşünüyorsun  bu sabırdan bende istiyorum biraz hocam yakın olsa  sizin yerinize basmaya giderdim  sonradan navigasyon hoparlör vs olayına katılmıyorum araca entegre sistemler daha derli toplu duruyor androidin zamanı var

benimde tavsiyem  hani paranızı alsanız ama vermezler o zaman aracını getirsin navili

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada orjinal navi sistemlerinin araca ancak fabrika çıkışlı takılabileceğini biliyorduk, komple CD 400'ü söküp yerine Navi 600'ü nasıl entegre edeceklerini merak ediyorum.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iade alma asamasına gelirse olay size sunacakları aracınızın o an itibariyle ikinci el degeri uzerinden odeme yapmak olacaktır. tipik satis politikası. Siz itiraz edince olay mahkemeye tasinir, bilir kisi tayin edilir aracin kullanimdan dolayi deger kaybi hesaplanir vs vs

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metalimtrock link' Alıntı:
Bu gün genel müdürleriyle konuştuk. Olayın tamamen onların hatası olduğunu kabul etti. Telafi etmek için ne gerekiyorsa yapacağım dedi. Ben de aracın iadesini istedim. Bunun üzerine bana araca NAVI 600 hariç istediğim navigasyon sisteminin onlar tarafından takılmasını, bu sistemin tamamen stabil çalışacağının ömür boyu garantisini, çalışmaması durumunda aracın iadesini kabul edeceğini söyledi. Bunların hepsini antetli kağıda sözleşme olarak yazıp imzalayacağını da belirtti. Bunun yanında aracın ilk servis bakımını da ücretsiz yapacağını söyledi. Hoparlör konusunda da yardımcı olacakmış.

Salı günü tekrar görüşeceğiz. Ancak kararsız kaldım. Okuduğum kadarıyla NAVI 600'ün haritası büyük şehirler dışında yetersiz kalıyormuş. Necvox, Naviin, Cyclone gibi sistemlerin haritaları daha güncel ve daha iyiymiş. Benim tek endişem bu sistemlerin stabil çalışmamasıydı. Onun da garantisini vereceğini söylüyor. Olmazsa da aracı iade alacağını belirtiyor. Bu noktada tercih meselesi haline geldi. Eğer sorunsuz çalışacaksa daha fazla uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yasal olarak da güvence altında olacağım için kabul etmeyi düşünüyorum. Sizce hangi sistemi taktırmalıyım?

bence aracı zaten pahalı almışsınız birkaç bin düşür fiyatını. yada kafan rahat olsun, alın arabamı diyin yeni araba isteyin çünkü 2013 ler geldi ve izmir depoda yeterince 2013 ve her donanımda hemde navi 600 olan araçlar mevcut size gelmesi  10 günü geçmez. hep parasını alsınlar hem navı 600 olmasın var mı boyle şey. alın arabanızı yenı arabamı ıstedıgım özelliklerde yollayın bana diyin.

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de aynı görüşteyim. Zaten genel müdür sözleşme imzalamayı bile kabul etti. Üstelik taktırdığı sistemi en stabil şekilde kurdurma ve sonradan çıkabilecek sorunlar için de garanti verdi. Servis garantisinin dışında kendi garanti veriyor. Servis yapmazsa bizzat ben yaptırırım, yapılmıyorsa sistemi değiştiririm diyor. Bunu sözleşmede de belirteceğim diyor. Sorunlarınız devam eder, sistemden hiçbir şekilde memnun kalmazsanız da aracı geri alır size yenisini getirtirim diyor. Bunları gözardı etmemek gerek. Android konusunu araştıracağım. İnşallah sorunsuz bir sistem vardır.

madem aracı geri alırım diyor bu şekilde alsın iade aracınızı. zati beklemişsiniz 10 gun daha bekleyin yeni gıcır gıcır navi 600 lü aracınızı alıon. bayide haklılık konusunda ne kadar dirayetli olduğunuzu görsünler. bakın geçengün bayi beni aradı opel size müşteri memnunıyet anketi yollayacak dedi, onu bize getirin size mp3 player hediye edecegiz dedi. ben onursuz muyum ki onların 3 kuruşluk mp3 playerına kanayım? bence verilen hiçbirşeyi kabul etmeyin bırakın anahtarı yeni araç isteyin. ufak tefek şeylerler alıştırmışlar insanları susturmayı.

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca güzel kardeşim, biraz başın ağrıyacak bu konuda ama vakarını bozma derim, dik dur dik dur ki anlasınlar insan onurunun, gururunun, düşüncelerinin ufak tefek kandırmalara yalan söylemelere boğun eğmeyeceğinizi. sizin emeğiniz var o arabada emeğinizi yedirmeyin bir kuruşunu bile o sahtekarlara. bu nasıl ahlaksızlıktır.

hatalarını anlamışlar eyvallah buyrun arabanız diyin ya paramı verinm yada ben beklerim acelem yok diyin yeni arabayı isteyin. bugun gorustum bayilerle ankatrada ellerinde hepsinin fazlasıyla araba var. ayrıca faturayı düşük kesmişler demişsiniz ya. siz ödemeyi nasıl yaptınız . elden mi? yarısı elden yarısı bankadan mı? hepsi mi bankadan?. eğer eldense makbuz vardır elinizde inkar edemezler. eger hepsi banka ise zaten kayıtlıdır onlar. ayrıca diyin çok yakınım maliye bakanlıgında vergi denetmeni, yaptıgınızın yasal olmadığını düşük fatura kesmişsiniz çok büyük suç diyin. hatta bu durumu opel izmiri arayı söyleyin, bayiniz düşük fatura kesiyor diye.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
ayrıca güzel kardeşim, biraz başın ağrıyacak bu konuda ama vakarını bozma derim, dik dur dik dur ki anlasınlar insan onurunun, gururunun, düşüncelerinin ufak tefek kandırmalara yalan söylemelere boğun eğmeyeceğinizi. sizin emeğiniz var o arabada emeğinizi yedirmeyin bir kuruşunu bile o sahtekarlara. bu nasıl ahlaksızlıktır.

hatalarını anlamışlar eyvallah buyrun arabanız diyin ya paramı verinm yada ben beklerim acelem yok diyin yeni arabayı isteyin. bugun gorustum bayilerle ankatrada ellerinde hepsinin fazlasıyla araba var. ayrıca faturayı düşük kesmişler demişsiniz ya. siz ödemeyi nasıl yaptınız . elden mi? yarısı elden yarısı bankadan mı? hepsi mi bankadan?. eğer eldense makbuz vardır elinizde inkar edemezler. eger hepsi banka ise zaten kayıtlıdır onlar. ayrıca diyin çok yakınım maliye bakanlıgında vergi denetmeni, yaptıgınızın yasal olmadığını düşük fatura kesmişsiniz çok büyük suç diyin. hatta bu durumu opel izmiri arayı söyleyin, bayiniz düşük fatura kesiyor diye.

Şu an elimdeki tek kanıt banka havelelerim. Tamamını bankadan gönderdim çünkü. Bunun dışında bir de kredi başvurusundaki araç fiyatı da var tabi. Yarın işlerim erken biterse yarın görüşeceğim tekrar müdürle. Olmazsa salı günü...

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an elimdeki tek kanıt banka havelelerim. Tamamını bankadan gönderdim çünkü. Bunun dışında bir de kredi başvurusundaki araç fiyatı da var tabi. Yarın işlerim erken biterse yarın görüşeceğim tekrar müdürle. Olmazsa salı günü...

çok güzel en büyük kanıt o banka havaleleri. aynen şunu ditin: ben size şu kadar para havale ettim siz bana şu kadarlık fatura kestiniz, opel türkiyeye şikayet edecegim ve banka havale evraklarını vs http://www.gib.gov.tr/index.php?id=1208  şikayet edin. bırakın onlar uğraşsın.
tekrar soyluyorum takacakları cıhaza kanmayın, madem değiştireceğim diyor simdi değiştirsin aracınızı. bir tanıdıgınıza gizli telefon actırın aynı ozelliklerde araç olup olmadıgını sorsun. yada gidip öğrensin sizin isminizi vermeden. eger varsa veya 10 gune kadar teslim ederiz derlerse ellerinde arac vardır. öyle anlarsınız