Navi 600 Hakkında Soru

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi 600 Hakkında Soru

Servis hatasını kabul etmiş ise orjinal navi kullanın derim. Nevox kullanan birisi olarak çok ucuza aldıkları bir cihazı uçuk rakamlar ile garanti kapsamında şeklinde satıyorlar. Daha sonradan bir arıza meydana geldiğinde bizim sorumluluğumuzda değil yada biz bilmiyoruz necvoxun hatası diyorlar. Bu arada necvoxta ufak tefek sıkıntılar yaşadım ama çokta aman aman sıkıntısı yok. (Maşaallah diyeyim :) Bide o sorun çıkarmasın bu yoğunlukta.) Ancak cosmo araç kullanan arkadaşlar park sensör seslerinin ayırt edilememesini belirtmişti. Bunu da gözardı etmeyin derim. Allah aracınızı iyi günlerde kullanmak nasip etsin.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metalimtrock link' Alıntı:
Bu gün genel müdürleriyle konuştuk. Olayın tamamen onların hatası olduğunu kabul etti. Telafi etmek için ne gerekiyorsa yapacağım dedi. Ben de aracın iadesini istedim. Bunun üzerine bana araca NAVI 600 hariç istediğim navigasyon sisteminin onlar tarafından takılmasını, bu sistemin tamamen stabil çalışacağının ömür boyu garantisini, çalışmaması durumunda aracın iadesini kabul edeceğini söyledi. Bunların hepsini antetli kağıda sözleşme olarak yazıp imzalayacağını da belirtti. Bunun yanında aracın ilk servis bakımını da ücretsiz yapacağını söyledi. Hoparlör konusunda da yardımcı olacakmış.

Salı günü tekrar görüşeceğiz. Ancak kararsız kaldım. Okuduğum kadarıyla NAVI 600'ün haritası büyük şehirler dışında yetersiz kalıyormuş. Necvox, Naviin, Cyclone gibi sistemlerin haritaları daha güncel ve daha iyiymiş. Benim tek endişem bu sistemlerin stabil çalışmamasıydı. Onun da garantisini vereceğini söylüyor. Olmazsa da aracı iade alacağını belirtiyor. Bu noktada tercih meselesi haline geldi. Eğer sorunsuz çalışacaksa daha fazla uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yasal olarak da güvence altında olacağım için kabul etmeyi düşünüyorum. Sizce hangi sistemi taktırmalıyım?
bence kabul edin premium ses sistemi isteyin (JBL, Kicker, Pioneer gibi ) . navi içinde android istediğinizi söyleyin artık Türkiyede de satılmaya başlandı Astra J uyumlu garantili olarak araştırıp bulsunlar. birde üstüne ilk servisi ücretsiz yapacaklarmış. bence böyle daha karda olursunuz. Navi600 çokta iyi değil eksileri çok. hatalarını kabul etmişler sonuçta bu onlara iyi ders olur kabul etmezlerse opel almanyaya kadar yazacağınızı söyleyin.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bence kabul edin premium ses sistemi isteyin (JBL, Kicker, Pioneer gibi ) . navi içinde android istediğinizi söyleyin artık Türkiyede de satılmaya başlandı Astra J uyumlu garantili olarak araştırıp bulsunlar. birde üstüne ilk servisi ücretsiz yapacaklarmış. bence böyle daha karda olursunuz. Navi600 çokta iyi değil eksileri çok. hatalarını kabul etmişler sonuçta bu onlara iyi ders olur kabul etmezlerse opel almanyaya kadar yazacağınızı söyleyin.

Ben de aynı görüşteyim. Zaten genel müdür sözleşme imzalamayı bile kabul etti. Üstelik taktırdığı sistemi en stabil şekilde kurdurma ve sonradan çıkabilecek sorunlar için de garanti verdi. Servis garantisinin dışında kendi garanti veriyor. Servis yapmazsa bizzat ben yaptırırım, yapılmıyorsa sistemi değiştiririm diyor. Bunu sözleşmede de belirteceğim diyor. Sorunlarınız devam eder, sistemden hiçbir şekilde memnun kalmazsanız da aracı geri alır size yenisini getirtirim diyor. Bunları gözardı etmemek gerek. Android konusunu araştıracağım. İnşallah sorunsuz bir sistem vardır.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de aynı görüşteyim. Zaten genel müdür sözleşme imzalamayı bile kabul etti. Üstelik taktırdığı sistemi en stabil şekilde kurdurma ve sonradan çıkabilecek sorunlar için de garanti verdi. Servis garantisinin dışında kendi garanti veriyor. Servis yapmazsa bizzat ben yaptırırım, yapılmıyorsa sistemi değiştiririm diyor. Bunu sözleşmede de belirteceğim diyor. Sorunlarınız devam eder, sistemden hiçbir şekilde memnun kalmazsanız da aracı geri alır size yenisini getirtirim diyor. Bunları gözardı etmemek gerek. Android konusunu araştıracağım. İnşallah sorunsuz bir sistem vardır.
Bence navi600 lu araci isteyin ve bekleyin derim.
Böyle bir olaydan sonra hala nasıl güveneceksiniz şaşırdım şahsen.
Navi 600 un yeni haritası harika, eski aracımda necvox vardı. Navi600 den daha cok memnunum.
Aracı cok farkettiriyor ve bence araba kullanırken kullanımı touchscreen den daha kolay.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:
Bence navi600 lu araci isteyin ve bekleyin derim.
Böyle bir olaydan sonra hala nasıl güveneceksiniz şaşırdım şahsen.
Navi 600 un yeni haritası harika, eski aracımda necvox vardı. Navi600 den daha cok memnunum.
Aracı cok farkettiriyor ve bence araba kullanırken kullanımı touchscreen den daha kolay.

Güvenmeyeceğim zaten. Elimde yasal sözleşme olacak.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güvenmeyeceğim zaten. Elimde yasal sözleşme olacak.
Bu arada bir şeyi belirtmeyi unuttum, aracın yol bilgisayarı navi600 ile birlikte combo ekran geliyor. Forumda başlığı var, göz atmanızı tavsiye ederim.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size zaten sorun durumunda yeni araç sözü verilmiş ise bu hakkınızı direk kullanın, hiç dolambaçlı yollara girmeyin. Diğer sonradan takılan sistemleri kötülemek istemiyorum, fakat navi 600 sisteminin üreticisi Bosch. Bosch yılllardı bu takım cihazlar geliştiriyor.

En temizi yeni araç siparişi.

metalimtrock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:
Bu arada bir şeyi belirtmeyi unuttum, aracın yol bilgisayarı navi600 ile birlikte combo ekran geliyor. Forumda başlığı var, göz atmanızı tavsiye ederim.

Link verebilir misiniz?

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hiç kandırılmaya gerek yok. Aracınızı değiştirsinler cezasını çeksinler. Size 500-600 lira belki de o kadar bile maliyeti olmayacak bir navigasyon cihazı takacaklar. İlk bakımı ücretsiz yapacaklar. Onlara maliyeti 1.000 TL bile tutmayacak. Her türlü onlar kârda olacaklar. Yeni araç versinler size. Eğer siz farketmemiş olsaydınız bu aracı böyle yutturacaklardı.