Lada Vesta Türkiye'de 25 bin TL'ye satılacak

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Çağatay bizim için bagaj durumu da önemli. Samaraların arka döşemesi katlandığında bagajı epeyce büyüyor ama Niva'larda hem bagaj (LPG deposundan dolayı) ufak hem de yakıt tüketimi fazla. Yakıt tüketimi yüzünden Kartal'dan vazgeçtim. :(

ladanın yakıtları gercekten harika abi ama en cokta kaloriferi hosuma gidiyor sıcacık yapıyor hemen içerisini. taş gibi araba. yakın olsaydın beim kayınbiraderde var bitane satıyordu sana alırdık :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ladanın yakıtları gercekten harika abi ama en cokta kaloriferi hosuma gidiyor sıcacık yapıyor hemen içerisini. taş gibi araba. yakın olsaydın beim kayınbiraderde var bitane satıyordu sana alırdık :)

Lada'ların yakıt tüketim değerleri gerçekten harika :sulanma: Ayrıca bizim memleket Ilgaz dağına çok yakın olduğu için kışın arabada kalorifer çok lazım oluyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çağatay bizim için bagaj durumu da önemli. Samaraların arka döşemesi katlandığında bagajı epeyce büyüyor ama Niva'larda hem bagaj (LPG deposundan dolayı) ufak hem de yakıt tüketimi fazla. Yakıt tüketimi yüzünden Kartal'dan vazgeçtim. :(

Bagaj konusunu hiç bilmiyorum abi doğrudur kartala bulaşmamak en iyisi veli bükülenler var yükleyince gerçi bizim millet kamyonete konacak şeyi kartala koyuyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Lada'ların yakıt tüketim değerleri gerçekten harika :sulanma: Ayrıca bizim memleket Ilgaz dağına çok yakın olduğu için kışın arabada kalorifer çok lazım oluyor.

yalnız abi samaraların koltuklarınıda yatırsan aman aman bi bagaj hacmi yok. bence yakıtına katlanıp kartal alsan veya sw toros reno 12 bence daha iyi olur. renonun bagazına tük dahi gelse ladadan daha fazla bagaj hacmi olur. ama renoda kalorifer sorunuda olur. çorum taktırman lazım :))

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bizim konu uzayacak gibi, en iyisi ben yeni bir konu açayım da oradan devam edelim. Bu sayede hem fikir alışverişinde bulunuruz hem de konu sahibi arkadaşın konusunu sabote etmemiş oluruz. ;)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 bin liraya alınacak olan aracı ben size söyleyeim arkadaşlar. Fotodaki konsept görüntüsüyle uzaktan yakından alakası olmaz bence.

Fotodaki Dev jantlar yerine 15inç jantlar , ince taban lastikler,
İçerdeki ekranlı teybi unutun.
İçerde leş gibi plastik kokusu :D
Fotodaki teknolojik farların yerine standart halojen far , falan filan....

Konsept fotolardaki gibi gözüken donanımda bir lada vesta bence en az 40 bin tl olur gene lada'yı kimse almaz...