3 bin 500 liraya otomobil!

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla firma tarafindan sunulan fiyat 3500 TL:
1- bu turkiyede 5500 TL olur.
2- klima ekle, en az +750, oldu sana 6250
3- abs ekle, en az +750, oldu sana 7000
4- radyo/kasetcalar ekle, en az +150, oldu sana 7150
5- firma diyecek bu cuzi fiyat opak boya icindi filan, metalik renk ekle, en az +250, oldu sana 7400
yani bunun gibi turkiye sartlarinda olmazsa olmaz donanimlari eklersen, araba cikar sana 7-8 bin TL ye, hee, bence 8000 TL yi buna verecigime, gider kilimali bir Reno Europe alirim, broadway alirim daha iyi.

ama isin obur tarafi, halkimizin bazi kesimleri, araba almak icin uc bes kurus biriktirip yan tarafa koyanlar, dusunmeden bu arabayi alacaklar, en azindan sifir diye.

bir diger yandan, ulkemize ilk ucuz cin motorsikletleri girdiginde de, chooper cinsi, mint cinsi. bunlarda hic alinmaz dendi ama bunlarda alindi. ve piyasa ucuz motorsikletlerle doldu. gidiyor mu, gidiyor tabi, ben de almistim hatta Jinlun 150cc lik. 1 sene kullandim, elletmedigim yeri kalmadi. pisman oldum, yari fiyatina sattim. yani kor atin kor musterisi olur ya, bu arac da ayni hesap satilir. ama alani uzer mi bilmem, onu onumuzdeki yillarda gorecegiz.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracın türküye satışı dediğiniz gibi en az 5000 lira olur ve bu arabaya da o para kesinlikle verilmez. Klima falan zaten taktıramazsın arabanın motoru kaldırmaz, hidrolik direksyon yok şehir içi kullanımı içinde uygun değil ve yedek parça sıkıntısı çok fazla ve kesinlikle yatırım amaçlı bir otomobil değil. Git serçe al çok daha iyi

Ahmet Altınçubuk

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
arabada hiçbişey yokki :D eski 3 tekerli araba tipi motorluya yeni kasa geçirip öne 1 teker daha eklemişler.bence 3.5 da çok

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bom boş bir araba bazı yerleride plastik ve klima yok yok da yok Hollandada trafiğe çıkmasına izin verilmiyormuş

Son düzenleme:

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Bu arabalari alacak kesimde goz onunde tutulursa bu alet trafigin canina okur. bunlar yuzunden trafik iki misli kotulesir...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu alıp yüklüycen sonra gecelerde altüst olur :D 0-100 de kralını tanımazsın hehehe :D :D :D

fazla ağırlıkları çıkarıcan, buna uygun racing motoru yada ufak bişeyi 100hp ye yaklaştırırsan ok gibi fırlar valla :)

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kara direksiyon, kara şanzuman :)