3 bin 500 liraya otomobil!

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canım sıkıldıkça arabayla oynarım basket topu gibi ya buda ne :) üflesem devrilcek yüksek bide bırak 100 ü 80 le gittiğin zaman normal hava koşullarında bile yolda zor durursun :) ama köy gibi yerlerde kullanılır kasabaya ovalara vs felan :) tip çok biçimsiz lastikler 10 yada 11 inç gibi duruyor bunu alacağıma suziki maruti alırım 800 cc motor hem kokluyor hem gidiyor araç :)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabanın ÖTV + kdv dahil fiyatı :D 10000 lirayı bulur bence :D

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabayı kötüledim diye uzaklaştırılmıstım hiç unutmam..
niyeyse?aşşagılayıcı ve kotuleyıcı bir uslup mu takılmısım ne..
onun için cok ustune gitmeyın arabanın:D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
632cc lik araç bu hangi yokuşu çıkar bu güçle o tekerleklerle ilk logar çukurunda kalır çıkamaz

ayrıca klima demişler 632cc lik bir araca klimayı nereye koyucan nerden beslenicek araçda tamamen hafiflik üzerinden ekonomi yapılmış radyo bile taksan ağırlık yapar

satarmı bence o kadar umut edildiği kadar satmaz 126 bis satılmış diyorsunuzda 126 bisi insanlar bir kültür diye aldı onun meraklıları aldı fiat 500 den gelme kesim yani bir nevi ben o 126 bis olayına vespa kültürüyle aynı tutuyorum..

bunda öyle bir şey olucağını sanmıyorum pek tutmaz ekonomik araç ucuz arayanlar ikinci elde zibil gibi 5-6 milyara ya ford ka uno suzuki swift pegeout 106 1.1 205 1.1 gibi gayet ekonomik ekonomide başarılı araçlar bulursunuz hiç olmassa marka hiç olmassa araba :) birde 10 milyar demişsiniz 3.500 yurtdışı olan bir arabanın tr ye girişi en fazla 5-6 olur. belki dahada az olabilir çünkü vergi uygulaması en çok motor hacmine göre yapılıyor ağırlığa göre belki yapılır bunda da zaten ikiside yok gibi birşey..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada ne istersen ne ararsan YOK YOK...
ölüm makinasi bu ya...

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla scooterlar gibi aktarma kullanıyor.

yaklaşık 30hp gibi bir gücü var. önünde aküden başka birşey yok. eski vosvos minibüslerdeki gibi bir yerde motoru.

Tata Nano nun deposu 30 lt alıyormuş. Ve 1 depo ile 600km. (5 Lt / 100km birleşik)

Tata Şu andaki motorunda enjeksiyon sistemi + alternatörü + marş sistemi ve fren sistemini Bosch marka kullanmış.

Tata Nano Dizel versiyonu ise ilerde üretilecekmiş.

2 cylinder petrol Bosch multi-point fuel injection (single injector) all aluminium 623 cc

Tata Nano nun 2 versiyonu varmış. Basic ve Luxury versiyonu. (lüx versiyon 500$ daha pahalı.)

Lüx versiyonda fazladan:
gövde rengi tamponlar,
Alaşımlı jant,
Sis Farları,
Merkezi kilit,
Air Condination (hemde ısıtmalı),
Kumaş kaplama koltuklar

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merkezi kilit mi :D :D şaka gibi :D kumaş kaplama ile kastıda anlamadım normal versiyonundaki koltuklar neli samandanmı yapmışlar :D :D air condition klimamı havalandırma sistemi mi :D :D

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
merkezi kilit mi :D :D şaka gibi :D kumaş kaplama ile kastıda anlamadım normal versiyonundaki koltuklar neli samandanmı yapmışlar :D :D air condition klimamı havalandırma sistemi mi :D :D
plastik otobüs koltuğu var heralde, ya da en iyi ihtimalle naylon kaplamadır koltuklar
air condition da kesin ısıtıcılı fan dır. şahinlerdekinden :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bir deposu 50 ye dolsa 50 ye 600 km yol hemde arabanın fiyatına bakarsan hiçde kötü değil alınabilinir ikinci araba olarak zaten arabalarımız en çok şehir içinde dur kalkda yakıyor o yükü alsa o bile yılda kaç milyar benzinden adamı kar ettirir..

takarım micheellin sport scooter lastiği :D :D kim tutar beni :D