Küllük & Tiryaki Seti

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küllük & Tiryaki Seti

Aradım sordum ellerinde yokmuş getirme imkanınız varmı toplu alım yapmayı düşünüyoruz dedim Toptancının elindede yok dedi malesef arada bir arayıp sormakta fayda var yinede

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Küllük & Tiryaki Seti

Konu eskimiş gğncelleyelim. :)

Geçen hafta İzmir Sürtaş'a bu seti sipariş ettim. İki gün önce aradım geldi dediller gittim almaya. 95 Tl fiyatı var %15 indirim uyguluyoruz 85 TL dendi. Tamam eyvallah dedim kutuyu bahçede açtım arkadaşımla. Küllük gerçekten şık ve kaliteli malzemeden üretilmiş. Çakmağına baktım sökülüp takılması gerektiğini gördüm ve kendim beceremeyeceğim için tekrar içeri girdim. Normalde çakmalıktan elektrik alabiliyorum. Neyse yedek parça kısmındaki görevliye gittim dedim bu nasıl olacak? Hemen şurdan takacaksınız falan dedi, dedim ben bunu beceremem yardımcı olabilecek arkadaş var mı takıversin 10 dakika araba bahçede dedim. Ben içimden geçiriyorum bir görevli gelir takar bende 20 TL bahşiş verir geçerim.

Yedek parça görevlisi onu servisle görüşmeniz lazım falan dedi. Dedim parçayı sizden aldım ben servisle neyi görüşeceğim çakmak sadece dedim. İşte bugün kesin olmaz dedi size bir randevu açalım dedi, ne kadar tutar dedim işçilik tahminen 50 TL tutar dedi.

Kafam attı gittim arabadan küllüğü kutuyu hepsini geri getirdim iade ettim. Soğuk rüzgarlar esti tabi çektim gittim.

50 TL para değil ama ben de keriz değilim. Arabanın özel serviste bakımını yaptırdım 10 gün önce adam 4-5 saat uğraştı 120 TL işçilik aldı.

Almayı düşünen arkadaşları bilgilendirmek istedim.

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Benim kız biraz dağınık elinde ne varsa arabanın içine atıyor. El freninin arkasındaki boşluğa çöp kutusu koymayı düşünüyorum fakat orjinal bişi olsun istiyorum opel için tasarlanmış böyle birşey varmı yoksa 1milyoncuları gezip oraya tam oturacak bişi bulmam gerekecek

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben gecen yıl arabayla eşantiyon olarak almıştım mercanlara gittim. 10dk da taktılar sohbetleri de iyiydi. Para falan da demediler.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

we[AGRA]' Alıntı:
Konu eskimiş gğncelleyelim. :)

Geçen hafta İzmir Sürtaş'a bu seti sipariş ettim. İki gün önce aradım geldi dediller gittim almaya. 95 Tl fiyatı var %15 indirim uyguluyoruz 85 TL dendi. Tamam eyvallah dedim kutuyu bahçede açtım arkadaşımla. Küllük gerçekten şık ve kaliteli malzemeden üretilmiş. Çakmağına baktım sökülüp takılması gerektiğini gördüm ve kendim beceremeyeceğim için tekrar içeri girdim. Normalde çakmalıktan elektrik alabiliyorum. Neyse yedek parça kısmındaki görevliye gittim dedim bu nasıl olacak? Hemen şurdan takacaksınız falan dedi, dedim ben bunu beceremem yardımcı olabilecek arkadaş var mı takıversin 10 dakika araba bahçede dedim. Ben içimden geçiriyorum bir görevli gelir takar bende 20 TL bahşiş verir geçerim.

Yedek parça görevlisi onu servisle görüşmeniz lazım falan dedi. Dedim parçayı sizden aldım ben servisle neyi görüşeceğim çakmak sadece dedim. İşte bugün kesin olmaz dedi size bir randevu açalım dedi, ne kadar tutar dedim işçilik tahminen 50 TL tutar dedi.

Kafam attı gittim arabadan küllüğü kutuyu hepsini geri getirdim iade ettim. Soğuk rüzgarlar esti tabi çektim gittim.

50 TL para değil ama ben de keriz değilim. Arabanın özel serviste bakımını yaptırdım 10 gün önce adam 4-5 saat uğraştı 120 TL işçilik aldı.

Almayı düşünen arkadaşları bilgilendirmek istedim.

Aslında kolay takılmıyor ilk kez yaparken baya kanırtmıştım ben oldu ama hiç bilmeyen biri için gerçekten zor olur. 

Sizin olaya gelince ise 20 TL bahşiş bile çok aslında servisin size verdiği indirimden fazla bahşiş vermeyi düşünmüşsünüz gayet güzel bir düşünce ama bu tok gözlü servis ve servis çalışanları bu opelden milleti illallah ettiriyorlar.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar linkteki ürünü 76  TL + 11 TL kargo ücretiyle aldım, 1 gün sonra elime ulaştı.. Yetkili servise son kez sordum aynı ürüne 102 TL + İşçilik dediler çakmağı takmak için.

Ürün orijinal GM kuşkunuz olmasın servisin sattığı ile birebir aynı ürün. Küllük çok şık fakat kapağı her an kırılacakmış gibi izlenim veriyor dikkatli kullanmak lazım.

Çakmak soketini ise kendim iki tane tornavida yardımıyla 2 dakikada taktım ve çalışıyor.

Link budur : https://www.balkanopelparca.com/pinfo.asp?pid=1352

Bu da forumdan bir abimizin çakmak soketi takılmasıyla ilgili videosu çok yardımı oldu tekrar paylaşayım : https://www.youtube.com/watch?v=UpC1RUY9bvE