kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

Hasan bey e çok teşekkürler,önceki arabamada yapmıştım ,sağolsun tekrar led leri gönderdi. Teşekkürler...

screamtoronto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acaba bu kapı içi led uygulmasını sivasta yapan bir yer var mı? ben de yaptırmak istiyorum ama işçilik önemli tabi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

ilker öztürk' Alıntı:
Hasan bey e çok teşekkürler,önceki arabamada yapmıştım ,sağolsun tekrar led leri gönderdi. Teşekkürler...

Rica ederim ne demek. :) Elerine sağlık, iyi günlerde kullan.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screamtoronto' Alıntı:
acaba bu kapı içi led uygulmasını sivasta yapan bir yer var mı? ben de yaptırmak istiyorum ama işçilik önemli tabi

Kendinizde yapabilirsiniz,zor bişey değil.

furkan_uymaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mrb ben foruma yeni katıldım Astra j sedan var bunu yapmak istiyorum ama coook zor bana gore bende yenibosnAdayim burada tanıdık biri varmı yapabilecek

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikonik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba sevgili abi ve kardeşlerim, bende 2 aylık opel astra j sedan kullanıcısıyım. Malesef sahip olduğum aracın donanımında ambiyans aydınlatma mevcut değil fakat aşırı derecede hoşuma giden bir uygulama. Yazılanların bir çoğunu okudum fakat elektrik konusunda hiç bir bilgi sahibi olmadığım için malesef uygulama yapamıyorum. Acaba bu otoğrafları bir oto elektricisine gösterip tarif etsem uygulayabilir mi yoksa sizin tavsiye edecğizni bir usta var mı? bu arada İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankarada olsanız yardımcı olurdum

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

ikonik' Alıntı:
Merhaba sevgili abi ve kardeşlerim, bende 2 aylık opel astra j sedan kullanıcısıyım. Malesef sahip olduğum aracın donanımında ambiyans aydınlatma mevcut değil fakat aşırı derecede hoşuma giden bir uygulama. Yazılanların bir çoğunu okudum fakat elektrik konusunda hiç bir bilgi sahibi olmadığım için malesef uygulama yapamıyorum. Acaba bu otoğrafları bir oto elektricisine gösterip tarif etsem uygulayabilir mi yoksa sizin tavsiye edecğizni bir usta var mı? bu arada İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Merhaba, isterseniz ledleri hazırlayıp gönderirim. İşini bilen bir oto elektrikçi de montajını yapar. Ben ya da buradaki birçok arkadaş oto elektrikçi değil ama yapabiliyorlar.  Elektrikçi haydi haydi yapması lazım. :)

hamitdurmuss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ilk önce böyle güzel paylaşımınız için teşekkürler. Aracımın garantisi var bunları yaparken garanti dışı kalır mı 6 senelik garantisi var.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi