AYNA ALTI LED MOTAJI ( DETAYLI )

aydinDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: AYNA ALTI LED MOTAJI ( DETAYLI )

Emeğiniz için tebrikler
Paylasiminiz için teşekkürler

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinize sağlık çok güzel olmuş.Tavan barları dikkatimi çekti port bagaj kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?

Port bagaj paylaşımınızı yeni gördüm o da yakışmış.İyi günlerde kullanın.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

aydinDr' Alıntı:
Emeğiniz için tebrikler
Paylasiminiz için teşekkürler
Sağolun teşekkür ederim. 

volkan' Alıntı:
Elinize sağlık çok güzel olmuş.Tavan barları dikkatimi çekti port bagaj kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?

Port bagaj paylaşımınızı yeni gördüm o da yakışmış.İyi günlerde kullanın.

Sağolun teşekkür ederim. Port bagajı bu sene ilk defa kullandım. Çok büyük rahatlıkmış. Bagaj sorunu bitiyor. :)

bynemeth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emeğine sağlık başarılı bir çalışma olmuş. Bizde ne beceri nede cesaret var. Daha kapı kolu led yapamadık.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Sağol teşekkür ederim. Kapı kolu led kolay onu yap buna da cesaret eder yaparsın. :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ayna altı ledlerime sinyal m odülü de ekledim. :) Çinden almış olduğum sarı ve beyaz yanan kartal gözü ledlerim gelmişti, haftasonu onları diğer ledler ile değiştirdim. Ekstra kablo çekmem gerek kalmadı. Eksi elektriği aynaya gelen kablolardan aldım. Ve daha önce çektiğim kalonun eksi ucunu da sinyal modülü için kullandım.
Ledlerin arkasındaki vidalı kısımlarını çıkarmak zorunda kaldım. Çünkü benim deliğin hemen üztünde plastik parça vardı ve o viadlarla orata girmesi mümkün değilfi. Bende vidalaralı çıkardım ve aynanın içinden sıcak silikonla yapıştırdı, ve vidaları çıkarınca oluşan boşluğu da sıcak silikonla doldurdum.
Daha önce kablolar zaten BCM soketlere geliyordu, sadece eksi olan kabloyu çııkaarıp sinyal kablolarının olduğu 4. ve 5. soketlere taktın. Soketlerin resmini çekemedim ama daha sonra onları da çekip paylaşırım. Gece deneme şansım olmadı ama içime sindi. Güzel oldu bence. :)

Ledlerim bunlar, umarım ömürleri uzun olur.

V0LYAV.jpg

Buraya uzun vidalar sığmadı :(

nRgrkg.jpg

Vidalarının çıkarılmış ve silikonlanmış hali.
V0LYgq.jpg

Ly43YJ.jpg

r3V9jB.jpg

1Lkd4D.jpg

vbL4QO.jpg

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun:) bende aynı ledlerden aldım abi :) sıra bende bende takacam ama bizim iş uzun biliyorsun:) ışığı seni memnun ettimi bana sanki biraz az gibi geldi ondan sordum :)

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Qfflline' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun:) bende aynı ledlerden aldım abi :) sıra bende bende takacam ama bizim iş uzun biliyorsun:) ışığı seni memnun ettimi bana sanki biraz az gibi geldi ondan sordum :)

Sağol, teşekkür ederim. :) Işık şiddetini gündüz olduğu için çokde değerlendiremedim. Ama daha önce kullandığım Osram 1.4 W ledlerle aynı gibi. Artık tesisat olduğu için ayna kapağını söküp daha güçlüsü takılabilir. Gece daha tatmin edici olur gibi. :)

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HasanM' Alıntı:
Qfflline' Alıntı:

Sağol, teşekkür ederim. :) Işık şiddetini gündüz olduğu için çokde değerlendiremedim. Ama daha önce kullandığım Osram 1.4 W ledlerle aynı gibi. Artık tesisat olduğu için ayna kapağını söküp daha güçlüsü takılabilir. Gece daha tatmin edici olur gibi. :)

Bakalım artık bizimkisi nasip diyelim:) havalar malum bir fırsat vermiyor ya yağmur yağıyor yada sağuk:)