kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: kapı içi ledlerime kavuştum...(Detaylı)

WeReWoLF link' Alıntı:
bravoo bravoo special_Yeah special_Yeah

Teşekkürler Yavuz, amacımız elimizden geldiğince yardımlaşma ve paylaşım zaten :) special_Yeah special_Yeah

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Teşekkürler Yavuz, amacımız elimizden geldiğince yardımlaşma ve paylaşım zaten :) special_Yeah special_Yeah
Kesinlikle hasan abi teşekkürler +1

mehmety

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrn45 link' Alıntı:
bende sonunda led lendim. :) HasanM abi resimli anlatımdan dolayı çok teşekkürler.

ikinci resimdeki konsolu sökmeye gerek yok  arkadaşlar haberiniz olsun o sökülmeden takıla biliyoru led yuvasını tornıvıdayla genişlet led tık dıye oturuyor. yerine .

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi buradan tekrar tesekkürler. Banada led leri hazırladı gönderdi şuan elim degmiyor inşallah en kisa zamanda montaj yapacağım.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

ütenmen link' Alıntı:
Hasan abi buradan tekrar tesekkürler. Banada led leri hazırladı gönderdi şuan elim degmiyor inşallah en kisa zamanda montaj yapacağım.

Ne demek Erkan lafı mı olur. Yardımcı olabildiysen ne ala. Kolay gelsin  045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bugun bende kapi kolu led uygulamasini yaptim. Simdiye kadar yapanlar bilirler yolcu tarafinda sorun olmuyor ama sofot tarafinda ledi bagladigimiz kablolar  cami kapatirken yada acarken ledin sonmesine sebep oluyor. Ayni zamanda bir taraf normal sonerken digeri gecikmeli sonuyor falan gibi sikintilar oluyor . sebebi ise yolcu tarafinda led icin kablo gelirken surucu tarafinda led can-bus sistemi uzerinden calisiyor .

Ben bunu astim.

Soyle ki yolcu tarafindq zaten sorun yok demistim . soketteki sari kablo + siyah kablo -

Surucu tarafinda ise baglantiyi ayna ayar soketinden yapiyoruz. :( bunun icin kapi dosemesini sokmek gerekiyor.
Yine burdaki sari kablo + siyah kablo -

Sistem sorunsuz calisiyor.. Bilginize

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt:

nvral link' Alıntı:
Bugun bende kapi kolu led uygulamasini yaptim. Simdiye kadar yapanlar bilirler yolcu tarafinda sorun olmuyor ama sofot tarafinda ledi bagladigimiz kablolar  cami kapatirken yada acarken ledin sonmesine sebep oluyor. Ayni zamanda bir taraf normal sonerken digeri gecikmeli sonuyor falan gibi sikintilar oluyor . sebebi ise yolcu tarafinda led icin kablo gelirken surucu tarafinda led can-bus sistemi uzerinden calisiyor .

Ben bunu astim.

Soyle ki yolcu tarafindq zaten sorun yok demistim . soketteki sari kablo + siyah kablo -

Surucu tarafinda ise baglantiyi ayna ayar soketinden yapiyoruz. :( bunun icin kapi dosemesini sokmek gerekiyor.

İyi günlerde kullanın, ellerinize sağlık. Bilgi için teşekkürler.  045thumbsup 045thumbsup

m.kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Bana adresinizi yollarsanız size kablo direnç vs. hazır olarak kargoyla gönderebilirim. Ben bunu ticararet için yapmıyorum o yüzden herhangi bir ücreti de yok. :) Amaç sadece yardımcı olmak. :)

special_prayer special_prayer special_prayer

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nvral link' Alıntı:

Ben bunu astim.

Teşekkürler ...