kanı bozuklara lanet olsun...canım çok sıkıldı bugün...

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
haram olsun aldıkları paralar...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen arabandan memnunsan bu haberi hiç duymamış gibi yoluna devam et zira elinden bir şey gelmez çünkü..

motor şanzıman saat gibi bujiyi değiştiren ustaya dedim böle böle hayatta inanmam ben 15 senedir opellerle uğraşıyorum 200000 i dewiren aracı anlarım dedi.eywallah dedim

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
bu km boya vs işleri aslında çok kafaya takılcak şeyler değil galerici dediğimiz çakalların araçları ucuza alıp pahalı satmak için yaptığı işler hepsi ve günümüzde amatör olarak araba alıp satanlarda çok sık bu tarz işler yapıyor. ahlaki açıdan çok yanlış olsada

ben 325binde komple boyalı araba da aldım ve sıfır km arabalardan çok mutlu etti beni...

kendinizi üzdüğünüze değmez araba sonuçta. ha yapanın zaten cezasını Yüce Rabbim verir bir şekilde önemli olan yoktan yere canınızı sıkıp keyfinizi bozmayın.

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam malesef ortalık o.ç. dolu..pertten çıkanı okutan,km yı oynayan dolu..ama illaki biyerden çıkar :) iki yakaları bı araya gelmesın..sıkma canını sen,satarsanda söle km yı gerı çekmısler aslında bu dıye,bis yolumuzu şaşmayalım...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam servise gidip (eğer aracın orjinal beyni değiştirilmemiş se) aracın gerçek kilometresini opel araçlarına özel arıza tespit cihazı ile öğrenebiliyorsunuz.

Bir de arkadaşlar tekararlamak istiyorum, her galerici dürüst olmadığı gibi, her galerici de üç kağıtçı değildir.Bu sektörde namusuyla ekmek yiyen bir çok galerici esnafı mevcut.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sektörde namusuyla ekmek yiyen bir çok galerici esnafı mevcut.

Benim şerefiyle alnının teriyle helal yoldan parasını kazanan esnafıma zaten lafım yok.onlar başımın tacıdır.Benim sinirlendiğim kesimi herkes biliyor.Ek-can opel e götürdüm hiçbişey söylemediler km ile ilgili

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Etme bulma dünyası kafanı yorma abi yaa.. çıkar çolundan çocuğundan

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
Bir de arkadaşlar tekararlamak istiyorum, her galerici dürüst olmadığı gibi, her galerici de üç kağıtçı değildir.Bu sektörde namusuyla ekmek yiyen bir çok galerici esnafı mevcut.

haklısınız bende hepsini kastetmedim
işini namusuyla ahlağıyla yapana laf yok
ama malesef sektörün içinde her nevi adam var ve esnaftan çok kafası çakallığa çalışanlar olduğu için dürüst adamlar piyasadan siliniyor. tefe vs işleri de cabası. daha geçen 2 tane çocuğu tehdit ederek zorla senet imzalatmalarını gazetede okumuşsunuzdur. genel olarak gayrımeşru işlere yatkın kişiler çok yoğun olarak sektörde bulunuyor ve insanların zor durumda sattıkları araçları ucuza almak için binbir yöntem geliştirmişler.