kanı bozuklara lanet olsun...canım çok sıkıldı bugün...

tit_mkgamer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takma kardeşim benim vectram 190binde diger aracım mitsubishi suan 275binde sen aracın saat gıbı calısıyormu onu bil yeter

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 132 bin deki eski vectra c aracımın km sini düşürmeyi düşündüm ama o vebale girmeye korktum. sıkma canını araban randımanlıysa sorun yok.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bir tanıdığımız sektörden mütahit vardı oda çok kul hakkı yedi çok ah aldı çok garibanın parasını kesdi üç kağıt yapdı şimdi kanser adam eridi resmen bir deri bir kemik kaldı işleride kötü gitti yani sürünmenin bir üst seviyesindeler hastaneye ziyarete gittik oğlu hanımı biz ne yapdıkda bunlar başımıza geldi diyorlar.. ama dışardada her kez milletin ahını aldı aldı acısı çıkıyor işde diyordu.. yani allahın adaleti tamdır vicdanlar gönüller rahat olsun inancın varsa allaha o sana kazık atan adamın yanına kalmıycakdır.. senin km yi aşağı çeken adamda başına bir şey geldimi şunu diyicekdir allahım ben ne yapdımda geldi bu benim başıma..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
keşke LPG'ci size hiç km olayını söylemeseymiş.

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim,mahkemeye verirsen aracın kilometresini düşüreni çok rahatlıkla bulunabiliyor ve tazminat davası açabiliyorsunuz,tamamen siz haklı oluyorsunuz.Tüketici hakları mahkemesine başvuruyorsunuz ve onlarda bu tür dolandırıcıların fazlasıyla cezasını veriyorlar...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı almadan önce aynı yerden 3 gün önce mondeo almışlardı babamlar ben beğenmedim değiştirdim.adama parasını wermedim expert ten sonra dedim.adam abi çekim war ödemem lazım.parası wer expert yaptır bişey çıkarsa aracı aynı fiyata alcam senden paranı wercem die söyledi.sözleşmeye öyle yazdı kaşe imza attı.opel yetkili servisine gösterdik.değişen parça yok dediler raporda.sadece külbütör contası,buji kablosu,spoylerin tırnağı kırık,ön yolcu koltuğunun kenarı kırık die rapor werdiler.km ile ilgili bişi olsa söylerlerdi sanırım.

Başka bir forumda okumuş olabilirim veya biryerden duymuş olabilirim.Şu anda yükek kilometreli araçlarla çok hatır gönül işi olmadığı sürece çalışmdığım için ihtiyaç duymadım böyle bir işleme.Ama bildiğim kadarıyla 96 dan sonrası veya 98 den sonrası opellerde görsel kilometre ne kadar oynansa da gerçek kilometre beyinde saklı kalıyor.Bunu eksper raporu alırken siz söylemezseniz bakmazlar zaten.Çünkü kimsenin göz önüne almayacağı ince bir detaydır.Sanırım forumda bir opel teknikeri varsa bu konuda daha iyi bilgi verebilir.En azından sayenizde diğer araç alacak olan arkadaşlar da bu bilgiyi edinmiş olur.