kanı bozuklara lanet olsun...canım çok sıkıldı bugün...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte benim mevzu arabayı satamadım 290 binde kimse dönüp bakmadı 11 milyara zor sattık alan kişi km sini 170 bine cevirdi 12:500 e gözü kapalı verdi adelet mi bu daha satıs bendeydi adam sordum kaca aldın diye 12:500 diyince sok olmustum

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bizler için senin nigarın Sıfır kilometre dostum fazla sıkma canını. Allah yolunu açık etsin.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte benim mevzu arabayı satamadım 290 binde kimse dönüp bakmadı 11 milyara zor sattık alan kişi km sini 170 bine cevirdi 12:500 e gözü kapalı verdi adelet mi bu daha satıs bendeydi adam sordum kaca aldın diye 12:500 diyince sok olmustum

akşam yatağa yatınca vicdanen rahatmısın?? rahatsan boşver 2 milyarda ordan gitsin bence ah almaktan iyidir.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam yatağa yatınca vicdanen rahatmısın?? rahatsan boşver 2 milyarda ordan gitsin bence ah almaktan iyidir.
yok abi kimsenin ahını almıyorum benim gözüm kapalıymıs aynısıın ben yapıp satmam gerkiyormus :) ama suda gercek ben 10:350 ye almıstım

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçti arkadaşlar ama ben hasta olduğumu yeni öğrendim demek gibi bişey oldu ama sağolun :) 3 bardak soğuk su içtim hala hararet yapıyorum :)km yi yükseltemeyiz değil mi_?yükseltsek bile gerçek km yi bilmiyoruz_?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını banada yapmışlardı. öğrenir öğrenmez satan vatandaşın yanına gittim ve neden yalan sölüyorsun neden km ile oynuyosunuz dedim ki aldığım vatandaş mahalleden tanıdık oda esnaf. bana dediği kelime şu "söleseydim almazdın" bu bahanemi şimdi?... bende senle işim yok sana vursam boş sövsem boş Allahından bul dedim.. bu kelime çok önemli helal etmiyorum....

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sektör boşuna doğmadı, bunun olmasına alıcılar yani biz araç sahipleri sebep olduk, araba alırken aracın km sine bakıyoruz, araba sağlammı, kazası varmı, arıza varmı diye bakan yok. Araç km si bu nedenle araba alım satımı yapanlarca yüksekse hemen düşürtülüyor. Bu artık bir sektör haline gelmiş, bu durumda suç acaba araba alırken km ye bakan bizlerde mi , yoksa tertemiz arabasını sırf km si yüksek diye satamadığı için km ile oynayan araç sahibindemi ?

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 focus 65bin km de anlastik servise gittik gecen sene 160binde servis kaydi vardi vazgectim almaktan